Website

I LOVE RIO yra portalas su unikaliu filosofija, apimanti socialinę, kultūrinę ir istorinę struktūrą gražiame mieste Rio de Žaneiras, Brazilijoje.


Miesto praeitis, dabartis ir galimas pateikiami šviesos ir žaismingai, todėl jiems prieinama ir patraukli gyventojams, lankytojams ir žiūrovams iš tolo. Originalus, teigiamas ir platus objektyvas padeda skaitytojams suprasti ir prasmingai bendrauti su paslapčių ir magijos Carioca kultūrą. Interneto svetainė taip draugišką struktūrą, lengva naudoti, intuityvus ir vizualiai malonus pateikiant straipsnius turizmo, kultūros, muzikos, kulinarija, gyvenimo būdo, naktinis gyvenimas, mados, sporto, verslo, istorijos, Niterói ir keletas miestų visoje Rio de Janeiro būklę. Tekstai papildyti nuostabiu nuotraukų aukščiausios kokybės, ir kiekvienas pristatymas demonstruoja Rio su panoraminiu gylio ir aiškumo.


Rio de Žaneiras nuotraukos

Filosofija


Su maždaug 25.000 puslapių turinį, I LOVE RIO siūlo naują turistinį-kultūrinį aiškinimo - Be to, pateikiant naudingą informaciją lankytojams ir turistams, portalas yra skirtas parodyti, kaip kiekvienas kultūrinis aspektas Rio de Žaneirasatėjo kurti, paaiškinti, kaip šiose vietose įtakos gyvenimą ir tradicijas Rio gyventojų ir Rio de Žaneiro meninį ir kultūrinį gamybą.

I LOVE RIO atskleidžia projektus ir iniciatyvas, susijusias su gamta, aplinkos išsaugojimu išsaugojimo ir jos derinimą su regioninės plėtros - Be to, teikiant tiesiogines nuorodas į įvairių institucijų, atsakingų už šią veiklą ir projektus. Portalas plačiai pabrėžia pagarbą gamtai, ir aplinkos apsauga aukščiau svarbą.

Dalis I Love Rio skirta 16 unikalių miestų Rio de Žaneirasvalstybės - už kiekvieną iš šių miestų Website pabrėžia istoriją, gamtą, vietos kultūrinius renginius, maisto ir apgyvendinimo galimybes; kuria siekiama padidinti tarptautinių turistų palūkanas už visą suteiktą valstybės Rio de Žaneiras, be sostinės.