Verslo

Suvokdami augančios Rio de Žaneiras svarbą pasaulinėje rinkoje, I LOVE RIO teikia platų informacijos apie miestą ekonomikos, tinka verslo žmonėms, verslininkams ir ekonomistams.


Naudingos idėjos, kaip užsiimti verslu ir bendradarbiauti su vietos rinkos kultūros yra teikiamos, tiek padidinti supratimą ir sąmoningumą. Plėsti pramonės ir vietinės įmonės yra išdėstyti centre, kartu su metodų ir naudingų kontaktų užsiima vietos verslininkus ir kurti sėkmingas įmones. Prijungę skaitytojams tiesiogiai su institucijų ir įmonių, svetainė taip pat skatina prekybą ir vystymąsi vietos lygiu.


Rio de Žaneiras nuotraukos

INFRASTRUKTŪRA IR IŠTEKLIAI


Brazilijos ir Rio de Žaneiro ekonomika Dotarłeś stipresnis per pastarąjį dešimtmetį: novatoriškos makroekonominės politikos, papildomų gamtinių išteklių, ir prasmingų socialinių reformų atradimas padėjo padidinti eksportą ir padovanok Braziliją patrauklią investicijų paskirties.

Strategijas išsivysčiusiose vietovėse, stiprus pagrindas privačių įmonių ir kelių milijardų iniciatyvų gerinimo, siekiant pagerinti bendrą infrastruktūrą, pavyzdžiui, ryšių ir transporto yra aukščiausios nuo federalinių, valstybės ir savivaldybių darbotvarkėje - dėl kurio dinamiško ekonominio klimato pritraukti tarptautinius investuotojus ir komercinių įmonių.

Vyriausybinės agentūros skyrė lėšų beprecedenčio masto infrastruktūros gerinimo ir įrenginius visoje šalyje, nustatant, kad padidintumėte darbuotojų etape ir daugiau galimybių investicijoms į ateitį.

Brazilijos vyriausybė buvo pastatytas Brazilija kaip pasaulinės lyderės, siūlydami pagalbą kaimyninėms šalims, klasifikuojamų Jungtinių Tautų misijas, ir Bendradarbiaudami su Afrikos ir Pietų Amerikos šalyse plėtoti infrastruktūrą ir bendrąsias įmones.


Rio de Žaneiras yra kultūros sostinė Brazilijoje ir didelių finansinių, komercinių ir transporto centras. Po São Paulo, Rio de Žaneiras yra Brazilijos miestas su antra didžiausia bendrojo vidaus produkto tautos, dar maždaug 150 mlrd Reals per metus. Metropolitan yra antras pagal dydį nacionalinio šakotuvą turto, ir 70% Rio de Žaneiras valstybės ekonominę galią.


Naudos gražu federalinė sostinė Brazilijoje iki 1960, beveik du šimtus metų, Rio išsivystė į gyvą administracinių, finansinių, komercinių ir kultūros centras.

Mieste yra tik geras infrastruktūros su svarbiu jūrų uoste, tarptautinio oro uosto, vidaus oro uoste, du metro linijų, kelių komunų geležinkelio linijų, ir viešojo transporto tinklą šimtų autobusų linijos ir tūkstančius autobusais.

Rio yra didelių privačių ir valstybinių finansų, telekomunikacijų ir pramogų verslo kompanijų būstinės. Neseniai atrastas naftos Campos baseino lėmė Rio yra pagrindinis bazė kelių Brazilijos ir užsienio energetikos, naftos, ir dujų bendrovėms. Tiesą sakant, Brazilijos subsalt regionas, didžiulis giliavandenių plotas naftos atsargų pagal storu sluoksniu druskos, gali turėti iki 100 mlrd barelių - teikti didžiulę paklausą Rio grindžiamų paslaugų.

Mieste yra pirmaujanti finansų ir bankininkystės centras, Rio investicinė veikla apima nekilnojamojo turto plėtros, lėšų valdymą, ir antra pagal dydį akcijų rinka Brazilijoje. Sukurta 1845 metais, Rio de Žaneiras biržos, buvo pirmasis akcijų rinka turi būti nustatytos Brazilijoje, prekybos šiandien išimtinai Vyriausybės vertybinių popierių.

Laivų statyba, metalurgijos, naftos perdirbimo, dujų ir naftos chemijos, farmacijos, tekstilės, maisto perdirbimo ir baldų pramonė yra įsikūrusi miesto. Be to, pagrindiniai Brazilijos pramogos, televizijos, spausdinimo ir leidybos organizacijų veiklą metropolinės regione.

Iš didžiausių uostamiesčio buvimas lėmė Rio de Žaneiras yra gyvybiškai šakotuvas tarptautinių importo ir eksporto veiklą, kartu su pakrančių prekybos su kitomis sritimis Brazilijos ir Pietų Amerikoje.


Turizmas, pramogos yra pagrindiniai aspektai Rio ekonominiame gyvenime, nes miestas yra pagrindinis tikslas tiek Brazilijos, tiek užsienio svečius, su už tarptautinio turizmo nuolat vystosi potencialą. Miestas tikimasi žymiai didės šioje srityje, iš dalies kaip į svarbius tarptautinius renginius talpinimas rezultatas, pavyzdžiui, Pasaulio futbolo čempionatas 2014 ir 2016 metais olimpinėse žaidynėse, kad pateikė lėšų, dešimtys naujų viešbučių antplūdžio ir potencialas jau klesti rinkoje.


Pakrančių Rio de Žaneiras valstybė, turi vieną iš stipriausių turizmo ir ekonomikos rinkų pasaulyje - ji taip pat yra populiarios už 50 milijonų Brazilijos turistų, kurie atostogos nacionaliniu kiekvienais metais dauguma.

Istoriškai, paslaugų pramonė buvo svarbiausia dalis Rio de Žaneiras ekonomiką, ir kartu su nedideliu prekybos saugo miestą klestinčią ištisus metus. Tūkstančiai didelių ir mažų įmonių gamyba ir prekyba maisto, drabužių, technika, baldai, cigarečių, odinė galanterija, papuošalai, meno, ir amatus. Neseniai elektronikos ir kompiuterių gamyba pradėjo vaidinti svarbesnį vaidmenį ekonomikoje.

Yra daugiau nei 200,000 registruotų įmonių Rio, siūlanti įvairių produktų ir paslaugų šeimininką. Didžioji dauguma šių bendrovių yra labai maža ir maža, su mažiau nei 100 darbuotojų. Paslaugų ir viešojo administravimo sektorius sudaro daugiau kaip 70% visų darbo vietų mieste, komercijos sudaro apytikriai 16%, pramonės 10% ir civilinės statybos 5%.

Rio de Žaneiras yra taip pat namo į beveik 24.000 pramonės įmonių, kurios teikia darbo vietas daugiau nei 800,000 žmonių. Daug didesnis viduriniosios klasės ir plečiasi ekonomika važinėjęs jauniems specialistams su aukštuoju išsilavinimu paklausa, todėl miesto naujas žemės galimybių. Brazilijos ženklai užpildyti Pietų Amerikos namų ir aktyviai plečiasi į pasaulines rinkas, su Rio de Žaneiras ir San Paulas yra šio plėtimosi širdį.

Palankios veiksniai dabartinės investicijos į Rio apima plėtrą vidaus rinkoje ir prekių paklausa, investicijos į visuomenės saugumo, aukštos kokybės rinkodaros ir renginių platformų ir talento prieinamumą.


Rio de Žaneirasgyventojų yra apie 6,4 mln žmonių, pasiekė beveik 12 milijonų žmonių, kai įskaitant didesnį metropolinės zonos - dar didesnis vartotojų rinkos pasirodo, kai atsižvelgiant į daugiau kaip 1,6 milijono lankytojų, kurie aplankyti Rio metus.


Specialistai prognozuoja, kad ten bus R $ 488.000.000.000 investavo į Brazilijos naftos ir dujų sektoriuje tarp 2014 ir 2017, ir dauguma tai bus sutelkta Rio de Žaneiras, kur didžioji 80% šalies išteklių gyvena.

Rio siūlo kambarį augimo ir reikšminga verslo galimybes laivų statybos pramonėje, kelių infrastruktūros, uostų, oro uostų, telekomunikacijų ir turizmui. Miestas užima trečią pagal dydį uostas ir laivyba rajonas šalyje ir vyksta dėl jo atnaujinimo ir plėtros didžiulės investicijos.

Augantis gyventojų ir pagerinti infrastruktūrą Favela kartu su padidinti pajamas iš gyventojų, pritraukė vis daugiau ir daugiau prekybos ir prekybos su Rio de Žaneiro mažiau išsivysčiusiuose regionuose. Tai naujas verslas stiprina vietos bendruomenių ekonomiką ir realiai padidina pajamas ir gyvenimo kokybę gyventojams. Tyrimai ir duomenys rodo, kad auga paklausa generuoja daug galimybių plėsti prekybos ir komercijos tenkinti vietos poreikius.

Eksponentiškai didėja susidomėjimas ir įsipareigojimas verslo įmonėje buvo susitiko su suderintų pastangų vyriausybių ir nevyriausybinių organizacijų ugdyti ir skatinti vietos Favela ekonomikos vystymąsi, matome jų augimo už stipresnės ir vieningesnės Rio potencialą. Seminarus, pasitarimus ir derybos yra reguliariai vyko skatinti verslumą ir remti esamas įmones.

Serviço Brazilų de Apoio kaip labai mažų E Pequenas Empresas (Brazilijos Service paremtų smulkųjį verslą) arba SEBRAE, rėmė vietos verslo plėtrą Utena bendruomenių nuo 1996 2011 m jis parengė projektą pagalbinį daugiau nei 60.000 verslininkus per susitikimus, taip pat kaip tikslingai konsultacijas ir mokymą.


Rio komercinė reputacija ir potencialas jau naudojasi apie nuolatinį augimą būklę ir kaip toks, vaizdingos nustatymas miesto veikia kaip derlingą dirvą vartotojams, gamintojams, ir specialistams formuoti tarptautinę kraštovaizdį savo srities specialistai.


Atsižvelgiant į didesnio investicijų palūkanos, Rio de Žaneiras atlieka priimančiosios į prestižinių mugėse ir konvencijų, kuriose vartotojai ir gamintojai dalintis idėjomis, tinklo ir naujoves. Miestas turi dvimetę naftos ir dujų mugė ir konferencija su daugiau nei 1500 dalyvių, vyko pagal naftos, dujų ir biokuro instituto, taip pat metinės, tarptautinė Navalshore mugėje.

Svarbus mugė vitaminų ir baltymų produktų, o kitas sporto apranga ir įrangą liudija tvirtą rinką produktų, susijusių su tinkamumu ir sveikatai. Kartu, mados pramonė Rio augo pločio ir reputaciją per pastaruosius metus, ir miestas dabar visagalis mados mugėse ir įvairius renginius.