Kultūra

I LOVE RIO yra aistringas apie kultūrą, ir tikisi, kad padengti didelius turtus meninės kūrybos, kad žiburėlis visame mieste, visose jo tradicinių ir novatoriškų formų ir išraiškų.


Rio de Žaneirasrepertuare tradicinės kultūros yra aiškino, įskaitant kino festivalių, teatro spektaklių, meno parodos, ir šokio šou. Meno apraiškos iš posh teatro spektaklių autentiškiems Favela lobiai yra publikuojami skaitytojams, pridedant daugiau tekstūros miesto kultūros portfelio.


Rio de Žaneiras nuotraukos

CARIOCAS YRA SIELA RIO


"Kultūra" yra atvira ir skystis terminas, kuris reiškia, kad nieko gaminami žmogaus intelektą. Ji apima tradicinio meno, pavyzdžiui, kino, teatro, šokio ir parodose, taip pat kasdienius Poilsis, kurios sudaro esmę ir pobūdį gyventojų. Rio de Žaneiras yra tikrai gausu paveldo ir įvairovės, derinant kūrybiškumą ir indėlį.

Kai Rio de Žaneiras ateina į galvą, yra daug paveikslėlių: nesugadintas paplūdimiai, futbolas, karnavaliniai, skrudinta mėsa, ir nacionalinis gėrimas "caipirinha" - dar daugiau nei nieko, tai yra miesto žmonės, kurie daro Rio kas tai yra.

Vadinamas "Cariocas," Rio de Žaneiro gyventojai sudaro labai kultūriškai įvairialypę grupę, nes jie kilę iš skirtingų paveldas, kultūrų ir tikėjimų - su neabejotina bruožai klijuojant kultūrą kartu: bendrą gerą nuotaiką, meilę gyvenimui, patogumas, ir svetingumą.


Atidaryti ir sveikinimo, Cariocas yra gyvybiškai svarbi dalis to, ką daro Rio toks populiarus tikslą: talentingas su natūraliai optimistiškai požiūris, žmonės Rio yra unikaliai skiriasi jų autentiškos šypsena, spontaniškumas ir smalsus pobūdžio.


Centrinė prie bendro Carioca kultūra yra gyvybiškai svarbus vaidmuo, kad šeima ir draugai žaisti vienas į kitą gyvenimą: Gimtadieniai visada švenčiama supa daug draugų ir išplėstinės šeimos, ir bet kokiai progai, yra puiki proga susiburti ir bendrauti. Sportininkas, Muzika, ir saulėtų lauke geriausiai patiko kitų bendrovė, ir savaitės pabaigoje vėrinukai yra vietos gyvenimo kuokštelinių.

Dalis vietos filosofija yra nuoširdus susidomėjimas sužinoti apie būdus ir papročius kitų pasaulio dalių, ir įtraukiant daug naujų elementų vietos kultūrinio kraštovaizdžio, gimdymo specialių Carioca išraiškų, tokių kaip muzikos žanro Bossa Nova ir įvairovės Skonio, meno ir literatūros brangakmenių.

Vienas aspektas, kad skolina Cariocas jų atskiras dvasia yra tendencija įtraukti įtakas iš daugelio skirtingų kultūrų žavinga ir žaisminga stiliaus.

Per pastarąjį šimtmetį, laid back atmosfera, gražus gamtovaizdis ir kilniaširdis žmonės Rio veikė kaip "Muse" Great autorių, poetų ir kompozitorių, pavyzdžiui, Tom JOBIN ir Vinicius de Moraes, kūrėjų orientyras Bossa Nova dainą " Garota de Ipanema "(Mergaitė iš Ipanemos).

Tie patys aspektai miestą pritraukė kai kurie iš labiausiai talentingų menininkų iš viso pasaulio, ir puikus antplūdžio žmogiškąjį kapitalą kurstė fenomenalus pokyčius kultūros produkcijos miesto.


Garsiausios ir matoma tarptautiniu mastu išraiška Carioca kultūra yra tikrai įspūdingas karnavalas šventė, kuri vyksta kiekvienais metais: tūkstančiai gyventojų žygiuoja sutartinai parading labai sudėtingas kostiumus ne iš Samba muzikos garsą.


Visame pasaulyje žinomų visame dešimtmečius pasaulyje, Karnavalas Rio yra tikrai laukinių ir įspūdingas penkių dienų šventė, kurioje dalyvauja milijonai žmonių, o permeating kiekvieną miesto, dieną ir naktį kampe. Held 40 dienų prieš Velykas, karnavalas oficialiai prasideda penktadienį ir baigiasi riebalų antradienį. Tačiau, iš anksto Karnavalas Šventės pradėti mažiausiai vieną savaitę iš anksto, ir tol, kol sekmadienį po riebalų antradienį.

Karnavalas Rio de Žaneirasdatuojamas 17 amžiuje, kai Portugalijos bajorų vyko šalims ir šventės remiantis jų tauriųjų Europos tradicijas. Laikui bėgant, šie Šventės absorbuojamas konkrečius čiabuvių ir afrikiečių kultūros elementus ir baigėsi unikalų ir labai įspūdingas derinys labai įtakoja afro-Brazilijos folkloras.

Be Karnavalas, Rio de Žaneirasplačių meninių ir kasdienio raiškos blizgučiai visame mieste kiekvieną metų dieną, dažnai įkvėpė paties miesto ir daugybė menininkų, rašytojų ir muzikantų buvimas.

Ypač svarbu Rio de Žaneiras, knygynai pipirų miesto gatvėse, hostingas platų svarbių meninių renginių, pavyzdžiui, knyga pristato skaitymai, konstatuojamosiose dalyse ir diskusijų. Jie erdvės susimaišymo, kur kasdieniai žmonės, menininkai, intelektualai ir susitikti ir pasidalinti idėjomis ir kur Literatūra ir menas mišinys su kavos, maisto, muzikos, laisvalaikio ir diskusijų.

Rio taip pat sukūrė pripažinimą per pastaruosius dešimtmečius jos įnašo į vizualiojo meno pasaulį. Tai iš dalies dėl viešosios ir privačios investicijos į galerijas ir parodas visame mieste: Museu de Arte do Rio (Rio dailės muziejus) buvo atidarytas 2013 m, o šeimininkai puikūs parodas ir renginius ištisus metus. Museu de Arte Moderna "(moderniojo meno muziejus), taip pat Centro Cultural Banco do Brasil (banko Brazilijos kultūros centras), taip pat siūlome tarptautiniu mastu pripažintų parodų programą.

Kitas Rio kultūros repertuarą aspektas yra teatras. Į "Teatro Municipal", ar savivaldybės teatras, yra viena iš ryškiausių miesto pastatų. Barokinio stiliaus Cinelandia 1909, tai pirmiausia rodo klasikinius koncertus, operas ir baletus, taip pat šiek tiek muzikinio teatro. O. institutas taip pat įsteigė dvi teatrų Flamengo ir Ipanema rajonų, veikia daug įvairių meninių pasirodymų turtus, suteikiant plačią programą teatro jaunų ir senų auditorijai.


Miesto kultūra taip pat gali būti apibrėžiamas kaip kasdienėje veikloje ir manierų jos žmonėms. Graffiti menas, skateboard, žvejyba ir aitvaras plaukioja yra pagrindiniai komponentai šiuolaikinio Carioca gyvenime, kartu, o tam tikri terminai, gestai, skoniai ir tendencijos formuoti bendrą struktūrą turtinga ir vieninga visuomenė.


Į "Jeito Carioca" arba Carioca būdu, yra žinomas terminas, vartojamas pažymėti kūrybinį, teigiamą ir išradinga taip, kad Rio požiūrio kliūčių ir nelaimės žmonės.

Šios savybės atsiranda kiek iš pasiturinčių miesto rajonuose, kaip jie iš ant Rio de Žaneiro kalvų bendruomenėse. Favela turėti ilgas, įvairus ir energingas istoriją ir tradicijas, kurios vis dar yra labai įtakingas turi vaidmenį miesto esminį požymį formavimas.


Padidėjęs plėtra ir investicijos į miesto lėmė įvykių, kurie neabejotinai pažangios literatūros, kino ir meno pasaulinėje arenoje ir išplėstą prieigą prie kultūros tarp Rio de Žaneiro gyventojų kūrimą.


Į "festivalis Rio", kuris prasidėjo 1999 metais, yra viena iš svarbiausių kino festivalių pasaulyje ir publikuojami kai kurie iš didžiausių talentų kryptimi, įskaitant Kosta Gavras, João Pedro Rodrigues, ir visame pasaulyje žinomų aktorių, tokių kaip Samuelį L. Jackson, Jeremy Irons ir Helel Mirren.

Miestas visagalis tarptautinės knygų mugės, kurioje leidėjai, knygų pardavėjai, autoriai, žinovų ir entuziastų rinkti atrasti ir aptarti literatūros, siūlanti už provokuojantis ir vaisingo bendravimo intelektualų ir platesnei visuomenei erdvę.

Kiekvienais metais Rio turi Anima Mundi, animacija kino festivalis atrankos novatoriškoje bei sudominti animuotus filmuotą iš viso pasaulio. Pripažintas tarptautinės akademijos "Oskarų" teikimo, tai yra didžiausias animacijos renginys Lotynų Amerikoje, veikdama kaip naujausių ir originaliausių dailininkų srityje platformai.

Už vieną savaitgalį kiekvienas žiemos, dailininkai, skulptoriai ir menininkai mesti atidaryti savo namus ir studijos kūrybos širdyje miesto duris - gražus ir bohemišką šlaitas kaimynystėje Santa Teresa - už įvykį, vadinamą "Arte de Portas Abertas (Atviros durys" Menas).

Nuo 2003 m Rio de Žaneiras narė surengė labai prestižinį FLIP festivalis žavinga ir istorinio miesto Paraty. Tarptautinis festivalis literatūros subūrė keletą mylimiausių ir kritikos šiuolaikinių rašytojų, įskaitant Julian Barnes, Don DeLillo ir Hanif Kureishi.


Paryškinimas religinį aspektą Rio de Žaneiras kultūra, Portretų statula Kristaus Atpirkėjo staklės didingai virš miesto, simbolizuojantis ir liudijo giliai įsišaknijusi ryšį tarp Cariocas ir krikščionių tikėjimo - vaizduojama su plačiomis atviromis rankomis, paminklas primena visus lankytojus Sveikindamas pobūdis miestui ir jo žmonėms.


Brazilija yra labai religingas šalis, o dėl to, kad jos gyventojų įvairovei, dažnai religijos įtraukti įtakas iš katalikybės, protestantizmo, pagonybės, Europos Spiritizmas, vietinių tikėjimų ir Afrikos religijų ir ritualų - pabrėžiant pavyzdinį atvirumą ir kultūrinę integraciją tiek Rio de Žaneirą ir, kaip visuma šalį.

Dvi labiausiai vyraujanti įtaka gyventojų tikėjimo yra Europos krikščionybė ir sakramentai ir papročiai, migravo į šalį kartu su Afrikos vergai. Iki vidurio 20-ojo amžiaus daugiau nei 90% brazilai buvo katalikas, todėl šaliai didžiausią katalikišką pasaulio šalį, su greito augimo evangelikų protestantų per pastaruosius 50 metų.

Religinės šventės ir šventės vyksta ištisus metus, pagerbdamas šventųjų ir šventų datų labai svarbi Brazilijos folkloro ir Katalikų istorijoje. Visą birželio, liepos ir dalys rugpjūčio Rio atlieka priimančiosios į platų lauko ir vidaus partijų garbei svarbiausių šventųjų, esmės papildžiusios katalikų šventes su tradiciniais Brazilijos ir afro-Brazilijos muzikos ir virtuvės, pavyzdžiui, Forro muzikos ir veislės Tradicinių nacionalinių patiekalų.