Pasiskirstymas

Svetainėje "reklamos yra varomas trimis principais: nemokamai arba rėmė paskirstymo, tikslingai ir kūrybos platinant jos turinį ir susijusių pasiūlymų.


Yra įvairių I LOVE RIO produktus, iš kurių kai kurie yra laisvi tuo vartojimo ir platinimo tašką, o tai reiškia, kad vartotojai neturi nieko mokėti skaityti turtingą ir informatyvią istorinį ir kultūrinį turinį, ir platintojai neturi mokėti turėti turimą kaip siūlomo produkto klientams svetainė.


Rio de Žaneiras nuotraukos

Es Matomumą Pasaulyje


Dalis I LOVE RIO platinimo strategijos apima pritaikytus planus ir partnerystės raidą ženklų bei produktų, atskleisti Rio de Žaneiras kultūrą ir įvaizdį tiek nacionaliniu, tiek ir visame pasaulyje.

Nors portalas pasiekia tarptautinį matomumą ir prekės ženklo žinomumą per pristatyta daugiau nei 50 kalbų laisvai ir unikalų turinį, vietos Carioca aukos pasiekti giliai Brazilijoje per įvairių plataus vartojimo prekių.

Bendras vystymas turizmo ir kultūrinio turinio internetinės ir spausdintų leidinių, kartu su produktais atstovaujančių Carioca kultūrą, kurti vienas ant kito plėsti kelių produktų prekės ženklo žinomumą.


Pritaikytos redakcinio turinio suporuotas su vieningą prekės ženklo vizualinio identiteto visose produktų linijose, yra naudojama paaiškinti ir skatinti visas aukas, o kadravimo juos per Carioca istoriją ir kultūrą.


Aprėpties iš gastronomijos į Fotoknygos, nuo kosmetikos iki sporto įrangos, I LOVE RIO yra įsipareigojusi atskleisti kai iš Cidade Maravilhosa brangenybės į vis platesnio masto, novatoriškų ir kūrybiškų būdų.