Istorija

Rio de Žaneirasistorija yra giliai turtingas, įvairus ir įvairių kultūrų - I LOVE RIO žiūri į ankstyvoje kūrimo ritualų ir praktiką, maisto produktų ir stilių iš viso pasaulio atvykus, ir iš miesto orientyrų gimimo.


Ji suteikia žavingą informaciją apie rajonų raidą, festivaliai, vakarėliai, žanrų, Televizoriai šou ir madų kilmės, taip pat žadinantis vaizdus iš praeities, nuo senų kavos plantacijų 19 amžiuje, muzikinę burbuliukams 1970-aisiais ir 80 metų, o 20 amžiaus pradžioje šventės.


Rio de Žaneiras nuotraukos

Rio Puiki Miestas


Rio de Žaneiras yra viena iš labiausiai eklektiškas metropolių pasaulyje - didžiulis ir tikrai unikali mozaika, sudaryta iš įvairių socialinių, kultūrinių ir fizinių kraštovaizdžių. Supratimas miesto praeitį yra labai svarbu suprasti savo išskirtinį ir įvairiapusės šiuolaikinio tapatybę.

Rio istorija taip žavinga trajektoriją: pradedant nuo ankstyvo vietinių gyventojų Portugalijos kolonijinės taisyklė, ir iš monarchijos į respubliką, ir net karinės diktatūros. Per savo įvairių svarbių epochų, miestas sukėlė graži architektūra, meno, kultūros, muzikos, maisto ir gyvą dvasią.

Rio jūros uosto padarė jai strategiškai svarbus regioną cukraus, aukso ir kavos prekybos ir valstybė buvo todėl padarė šalies sostinė 1763 - pavadinimą, kad jis saugomi ir išjungti beveik du šimtus metų. Uosto padėtis ir miesto vaidmuo kapitalo yra plačiai laikomas dviejų svarbiausių veiksnių plėtrą ir raidą šiek tiek netikėtai pelkėta ir kalnų regione.

Geografinė plėtra Rio pažymėtas pratęsimo iš istorinio centro ir trijų aplinkinių regionų plėtrai: prekyba orientuota šiauriausioje zonoje posh ir turistinių Pietų zonoje ir naujai sukurtą ir modernią Vakarų zonoje.

Šis regionas žinomas kaip Brazilijoje gyveno tūkstančius metų iki vietinių gyventojų, kurie, kai kurių sąskaitų pasiekė iš Azijos Amerikas, sausuma per Aliaską ar jūra palei Ramiojo vandenyno. Šie pusiau klajoklių gentys gyveno kaip migrantų medžiotojų-rinkėjų, ir niekada sukūrė užrašus ar paminkliniai architektūra, todėl nėra daug žinoma apie jų istoriją. Iki šios dienos, daug vietų Rio de Žaneiro srityje vis dar pavadintas naudojant vietinius žodžius - garsaus paplūdimio "Ipanema" yra vienas iš pavyzdžių, su "Ipanema" reiškia "blogas vandenis", greičiausiai nuoroda į žvejybą. Pats žodis "Carioca" naudojamas šiandien nurodyti gyventojai Rio de Žaneirasmiestą, kilęs iš vietinių žodžio "Kari oca" reiškia "baltas namas" arba "namas baltojo žmogaus.


Sritis, kurioje miesto stendai buvo "atrastas" Sausio 1502 1 metu Portugalijos vadovaujama ekspedicija Gaspar de Lemos, kuris, kaip manoma jis pasiekė dideliu upės burną, ir pavadintas miestas 'upė sausis "atitinkamai.


1565 Portugalijos apskritai Estació de Sá oficialiai įkūrė miestą, bandant išsiųsti prancūzus, kurie buvo kovojančios imtis kontroliuoti srityje 10 metų: jis pavadino miestą "São Sebastião do Rio de Janeiro" ir iki XVIII amžiuje miestas buvo vadinamas tiesiog "São Sebastião. São Sebastião Pirmasis buvo Portugalijos karalius ne iš miesto kūrimo metu, kovo 1-oji 1565, ir jis nešėsi tą patį vardą šventojo, kad vėliau buvo padaryta saint globėjas miestas: São Sebastião.

Prancūzai buvo sėkmingai išsiųstas po dvejų metų, bet ir toliau kovoti už dominavimo dėl šių penkiasdešimt metų. Aplink Rio de Žaneiraspakrantė traukia Portugalijos ir Prancūzijos kolonistus, nes pelninga prekyba Brazilija Mediena ir cukraus, kad būtų galima vykdyti per uostą.

17 amžiuje miestas buvo dar tankiai apgyvendintos vietos indios. Tiesą sakant, iki 1660 m, ji buvo namuose iki įspūdingų 6000 vietinių indios, palyginti su tik 750 Portugalijos ir 100 afrikiečių. Vėlyvą 17 ir pradžioje 18 amžiuje, miestas tapo pagrindiniu prekybos tašku vergai, taip pat aukso ir brangakmenių kasamas kaimyninės valstybės Minas Gerais, ir dėl šios priežasties 1763 m valdžios buvo perkeltas iš miesto Salvador į šiaurės rytus nuo Brazilijos į Rio de Žaneirą, todėl miestas iš valstybės sostinė.


Per Portugalijos kolonijinės eros, tarp 1763 ir 1822, Rio de Žaneiras buvo Brazilijos sostinė. Per šį laikotarpį, iš dalies dėl jo statuso, kaip sostinėje, ir iš dalies yra gyvybiškai svarbus centras prekybos Rio traukia žmones iš daugelio pasaulio dalių. Imigrantai iš įvairių Europos, Azijos ir Artimųjų Rytų įkurta veiklą mieste ir aplinkiniuose rajonuose, suteikiant kilmę asimiliacijos kultūrą, kuri dar dabar yra būdinga Rio.


Vėlyvą 18 amžiuje, ekonominė krizė ištiko miestą, kaip kitų šalių Pietų Amerikoje varžėsi su Brazilijos cukranendrių gamybos. Kintantis potvynius ir sėkmė būtų transformuoti Rio de Žaneiras gerokai toliau amžiuje.

Atsižvelgdami į tai, Napoleono vykstančio karo su Portugalija atgal Europoje, Rio de Žaneiras tapo laikinąja sostine Portugalijos, kuri tada vadinosi Jungtinė Kingndom Portugalijos ir Algarvės, tarp 1808 ir 1821, ir jis buvo tuo metu, kad karališkasis teismas buvo perkeltas į Rio laive 40 laivų. Portugalijos karališkoji šeima atvyko į Rio 1808, pareikšti palei 20.000 narių Portugalijos teismui, taip pat rafinuotų architektūros standartus, menininkų, darbštus, mokslininkai, ir dėl bažnyčių ir šiuolaikinių diplomatinių praktikos noras.

Rio tapo kapitalas Brazilijos imperijos 1822, toliau plėsti verslus ir prekybą su Europa ir likusį pasaulį. Per šį laikotarpį, pagrindinė veikla sostinėje buvo kavos gamyba, todėl įvairių ūkių kūrimo ir daugelio dvarų pastato vis dar egzistuoja.


Kavos gamyba gerokai padidino ekonomiką ir prekybą, o vėliau tapo viena iš svarbiausių eksporto Rio de Žaneirą, todėl kavos populiarus visose pasaulio kampuose beprecedenčio masto.


1822, iš Brazilijos nepriklausomybės karas prasidėjo ir Rio de Žaneiras tapo naujos ir nepriklausomos monarchijos sostinė. Vėliau miestas išliko kaip Brazilijos imperijos sostinę, kol 1889 m, ir galiausiai per respublikinių metų Brazilijos iki 1960, kai kapitalas buvo perkeltas į Brasília.

Per visą savo istoriją, Rio de Žaneiras buvo stiprūs ir novatoriškų politinių ir intelektualinių srovių, lėmusias vergovės panaikinimo 1888 ir respublika formavimosi 1889 širdis.

Su vergų darbą gyvybiškai kavos ir cukranendrių plantacijomis mažėja, miestas pradėjo gauti daug imigrantų iš Europos ir buvusių vergų, traukia už apmokamą darbą ir tarp 1872 ir 1890 metų gyventojų dvigubai potencialą. Ši demografinė sprogimas sukėlė būsto krizę, kuri egzistavo nuo vidurio XIX amžiuje, o pavojingas gyvenimo gyvenvietės pradėjo ryškėti ant miesto kalvų: šie atsiskaitymai vėliau pradėtas vadinti "Favela" dabar žinomas visame pasaulyje dėl savo būdingą išvaizdą ir jų svarbų kultūros įmokos, kaip antai muzikos žanro "Samba" ir įspūdingi karnavalo komandų, kurios paradas kasmet miesto plėtrai.

Iki 1890 apie vienas milijonas žmonių gyveno mieste, su maždaug ketvirtadalis imigrantų - tai be buvusių vergų iš kavos pupelių ir cukraus plantacijų išlaisvino 1888 pagal princesė Isabel dekretu.

Per 20 amžiaus pradžioje meras Pereira Passos įsipareigojo mastu reformas miesto audinio miestą, tiesti kelius, plačius kelius ir modernių pastatų, taip pat teikti asfaltavimas iki miesto centro ir aplinkinių rajonų. Infrastruktūra buvo modeliuojama Paryžiaus architektūros laiko, ir manoma, kad kai kurie iš svarbiausių ir įtakingiausių darbo įvykusiu Rio de Žaneirasistorijoje. Tai yra, kai gimė sąvokos "Cidade maravilhosa" arba "nuostabus miestas", ir amžinai iškalti miesto sielos ir tapatybę.

Šiuo metu miesto širdies gulėjo prie jo centre, apibrėžtame vienoje pusėje pakrantės įlankoje, o vidus buvo apgyvendintos mažų sugauti ir ūkiuose. Su elektros atvykus link 20-ojo amžiaus pabaigoje, demografinė ėmė keistis ir elektros tramvajai leido žmonėms gyventi žymiai atstumu nuo savo darbo vietoje, plėsti miesto ribas. Senamiestis, arti jūros, virto "Centro" (centre) - regionas, komercijos ir verslo, o gyvenamųjų namų miesto audinys išsiplėtė palei pakrantę ir į vidų suformuoti Šiaurės zonoje. Išsiplėtimo turėjo manevruoti aplink savotiškas topografijos miesto, kur kalnai raižyti per slėnių ir iškloti iki paplūdimių.


Tarp 1920 ir 1950-ųjų pabaigoje ir Rio de Žaneiras tapo labai populiarus su high-end lankytojams ir tarptautinių garsenybių - tai buvo per šį laikotarpį, 1923, kad garsaus Copacabana Palace Hotel buvo atidarytas ir žinomų filmų buvo nufilmuotas.


Kaip iš 1930-ųjų į vandenyno priekinių rajonų Copacabana, Ipanema ir Leblon, kurie anksčiau buvo suvokiama ir egzotiški paplūdimio vietas, tapo labai vertinama gyvenamųjų vietų, nes į tunelius atidarymo, ir tramvajų linijų atvykimą.

Literatūra laiko aukštinau sveikatos ir socialinę naudą pakrančių oro ir jūrų maudymuisi ir paplūdimio ir pakrantės gyvenimo tapo nauja tendencija - iš rafinuotumo ir elito laisvalaikio ženklas. Pietų zona atėjo būti vertinamas kaip kultūros miesto širdyje, namų Grand viešbučių, rafinuotas restoranų, kino teatrų, klubų ir teatrų. Muzikos žanras "Bossa Nova" gimė šiuose regionuose ir suklestėjo 1960-aisiais, 70-aisiais. ir 80-aisiais.


1960 Federacinė kapitalas buvo perkelta iš Rio de Žaneiro į Braziliją, skatinti miesto rasti naują tapatybę, sutelkiant dėmesį į yra kultūros sostinė Brazilijoje.


Tunelių ir kelių sukūrimas taip pat atvėrė Vakarų pakrantės ruožas iki intensyvių pokyčių. Per 1970 plotas liudininku labai paspartinti urbanizacijos procesas, todėl dideli Ištisi turtingos gyventojų persikelti į Barra da Tijuca rajone, taip pat toliau į vakarus iki Recreio dos Bandeirantes, namų į įspūdingų parkų ir paplūdimių. Dideli namai, Kondominiumas, prekybos centrai ir dvarai pradėjo užpildyti Vakarų kraštovaizdį, sukėlęs labiausiai, modernaus rajonų į miestą.

Nuo 1990-ųjų, savivaldybių įgaliojimai nuolat skatino miesto mastu pokyčius, visiškai mobilizuoti miesto ir ekologinio potencialo miesto ir skatinti kultūros, laisvalaikio ir sporto veikla. Paplūdimiai buvo paverstas laisvalaikio erdvių sporto ir veikla, pavyzdžiui, muzikinių pasirodymų ir šou, o muziejai ir meno galerijos buvo atgaivintas ir sukūrė visame mieste. Bendras ir kultūros atgaivinimas miesto įtrauktas hostingas svarbius sporto renginius, pavyzdžiui, FIFA Pasaulio futbolo čempionatas 2014.

Svarbus etapai į miestą istorija prasidėjo 2008 su Uspokajający policijos padalinius keliose Favela visoje Rio de Žaneirasįgyvendinimo: šių jėgų žymiai mažesnio nusikalstamumo priėmimo miestas daug saugiau gyventi, kad lankotės ir verslui, skatinti naujo laikotarpis augimui ir vystymuisi bei išryškinti Rio de Žaneiro naują prestižinį vaidmenį pasaulio scenoje.

Rio de Žaneiraskultūra yra pažymėtas jos vietinių pradžia, kolonizacijos palikimas, svarbios įtakos iš platų tarptautinių kultūrų ir geografinė padėties mieste - jos uostų, kalnų ir paplūdimių. Unikalus Miesto istorija raižyti jį į išties organinės subjekto ir gyvo žaidimų kultūrų ir idėjų.