Gyvenimo Būdas

Rio de Žaneiras tapo tarptautine pradininkas savo įsipareigojimą vykdyti, sveikatos ir psichikos gerovę.


I LOVE RIO atskleidžia fitneso režimus, Poilsio, patarimai ir būdai, iš Carioca bėgiojimas į vidaus ir lauko sporto salėse, Joga, meditacija, ir naujausius mitybos patarimų ir tendencijas. Pirtys, rekolekcijas, papildų ir kūno priežiūros išnagrinėtos, todėl gyventojus ir lankytojus sakas įžvalgų, kaip puoselėti ir plėtoti kūną ir protą.


Rio de Žaneiras nuotraukos

Sveikatos, lauko gyvenimo, ir socializacija


Gyvenimo būdas Rio de Žaneirasyra kaip įvairios pobūdį, kad laimina miesto ir tokia plati kaip kultūrą, kuri praturtina ją.

Yra daugiau nei 160 seniūnijų mieste, kiekvienas su savo geografinių ir miestų savybes, lemiančios Cariocas gyvenimo būdą atitinkamai - nors kai kuriuose rajonuose gyvena įspūdingų paplūdimių, kitos miesto dalys turi Atlanto miškas, žymus objektas architektūros ar spalvingas miesto parkuose didžiuotis.

Kalnai, paplūdimiai, miškai ir ežerai įpinti su įvairovė ir tradicijos atsekti čiabuvių ir apimanti plačiai, kad apimtų Afrikos ir Europos paveldą, leidžianti Cariocas mėgautis miestą tūkstantį būdų.


Be pasaulinio garso įvaizdžio ramus ir atsipalaidavęs lauko gyvenimo būdą, Carioca svetainė apima platų kitų aspektų pasiekti giliai tradicinių kultūrinių šaknų gyventojų, ir vis plečiasi ir vystosi miesto globalizacijos ir Brazilijoje.


Rio de Žaneirasstebuklinga masyvas gamtos peizažai ir žaviai šilto klimato, taip pat giliai socialinio pobūdžio, patrauktų gyventojus praleisti laiką lauke ir mėgautis miesto grožį ir malonus bendrovės kitiems - patvirtinimas, kad unikalaus socialumo ir patogumas Cariocas.

Bendra visoms veiklos rūšims, yra aiškus dėmesys socializacijos ir tiesa malonumas gyvenime ir dėkingi visiems savo briaunų, su tam tikrą polinkis į lauką.

Daugiau viskam didelis miestas turi ką pasiūlyti, gyvenimo būdo Rio de Žaneirasapima pavydėtiną derinys lauko veikla, sveikos gyvensenos, neformalios ir improvizacinės susibūrimui, sporto praktikoje ir žavinga žaidimus, pavyzdžiui, žvejybos ir jėgos aitvarų plaukioja.

Vertindami gyventojų įsitraukimo į jų natūralią aplinką ir polinkis Bendravimui, vyriausybė rėmė ir sustiprintas fitneso praktiką visoje miestą per renginius, konkursus ir rekreacinių erdvių ir išteklių kūrimą.

Keletas privačios įmonės taip pat atrodo prisitaikyti prie aktyvaus ir lauko pobūdžio gyventojų ir prisidėti siūlant klases ir veiklą, skirtą pagerinti tinkamumą ir pagerinti įgūdžius, neatsilikti nuo naujausių pasaulines tendencijas, o suteikiant jai Carioca nugara.


Gamta tiesiogiai veikia gyvenimo būdą Rio de Žaneiras - įspūdingas dalis miesto gyventojų yra aistringai bendrauja su jų natūralioje aplinkoje: unikalų asortimentą miesto paplūdimiai, jūros šalutinis lagūnų, gamtos parkų, sodų, miškų ir kalnų uolų.


Šiltas klimatas daro sporto ir fitneso Poilsis labiau patrauklūs ir kiekviename parke ir paplūdimyje galima rasti armijas Cariocas bėgimas, važiavimas dviračiu, sportuoti ir sportuoti.

Gyventojai ir miesto svečiai miesto reguliariai atlikti ekskursijos aukštyn į kalnus, kad praturtinti puikių didmiesčių parkus, kaip antai "parque da Tijuca" arba "Parque da Pedra Branca" kodavimo per mišką ir iki uolų mėgautis sensacingą vaizdas į miestą aplink ir žemiau.

Ilgos dviračių važiuoja imtasi aplink keletą didmiesčių lagūnų, pavyzdžiui, garsiąją "Lagoa Rodrigo de Freitas" arba išilgai paplūdimių dešimtys, o plaukikų, jūreiviai ir banglentininkams užpildyti du įlankų ir vandenyno vandenis.

Žvejys line dauguma pakrančių ruožų ir futbolo, tinklinio ir fitneso pratimai atliekami ant smėlio ruožų į šiltą lauke.

Nuo saulėtekio ir toliau gerai po saulėlydžio, visi pagrindiniai paplūdimiai mieste gyvena žmonių, besinaudojančių ar rinkimas komandose žaisti ir procedūros metu - tiek, kiek pagyvenusių žmonių patinka anksti ryte dieną, daugelis po mokyklos organizacijos mokyti futbolą ir tinklinio kamuolys vaikams visose amžiaus grupėse.

Sveikindamas sporto ir pratimų iš daugelio pasaulio dalių, joga yra dabar plačiai laikomas viena iš labiausiai maitinamųjų veiklos kūno ir proto ir populiariausių klases galima rasti sporto salėse, paplūdimių ir parkų visoje Rio - Su savo derinys kvalifikuotų fizinio manevruose ir rami Meditacija dabar yra praktikuojama net slankiojo stovimos banglentes apsuptas vandens.

Gilus ryšys su gamta, sveikatos ir noro visiškai džiaugtis gyvenimu padarė taip, kad daug darbo priemiesčių gauti savo biuro vietose sporto apranga, įtraukiant pasportuoti savo kasdienius ir padaryti geriausią iš būtinybė.

Paprastai daugelis darbuotojų palikti savo oficialius attires jų darbo vietą, kad nėra laiko iššvaistoma ir lauko veikla galima mėgautis pakeliui į, ir po darbo.

Šiltas oras reiškia, lauko socialinę veiklą - Cariocas paprastai susirenka lauke, aikštėse, barų, parkų ir paplūdimių, todėl juos unikaliai atviri naujoms žmonių ir vietų, gali tai būtų kultūros ar sporto renginius, arba charakteringo Week-end barbekiu dalis dauguma Carioca šeimos.

Tai giminingumas su lauke buvo slaugomi tvirtą supratimą apie oro - daug Cariocas galime prognozuoti įspūdingo tikslumo, jei debesys ir lietus artėja.


Gyvenimo ir kultūros patirtis, ir sujungtos viena į kitą iš abiejų ryšį su gamta ir paveldu - poveikis gali būti vertinamas pačių įvairiausių būdų, veiklą nuo pramoginę žvejybą ir vykdyti muzikos malonumą ir meninės šventėms.


Paveldo suformavo tiek miesto istoriją, ir kaip jos gyventojai mėgaujasi - muzika buvo integruota į daugelį aspektų miesto gyvenimą, tapimą religinių švenčių, miesto remiamų koncertų ir gyvų pasirodymų, kiek atsitiktinių paplūdimio dienas per bumą -box ant smėlio.

Šviežias maistas yra gyvybiškai svarbi dalis vietos gyvenimo būdą - Žavinga ir seniai bruožas savaitės Carioca rutina yra pirkinių bakalėja vietinėje mugėje, kurioje klientai tiesiogiai prisijungti su savo žemės produkciją.

Kiekvienas kaimynystės turi bent vieną savaitę vaisių ir daržovių rinkoje, kur pirkėjai Inochód kartu juoko pasirinkdami pačius geriausius ingredientus priimtinomis kainomis, degustacija skanus pavyzdžius ir kalbasi linksmai su kitais gyventojais ir pirklius.

Kasdieninėje veikloje ir praktika, taip pat buvo nustatyta ir įtakos būdingą Carioca sinkretizmo - Kai žaidimuose datuojamas pradžioje vietinių civilizacijų, o kita veikla, įpročiai ir maisto gauti iš Europos gyventojai ir afro-Brazilijos gyventojų.

Žvejybos bendruomenės jau nuo prieš Portugalijos kolonijų Brazilijos, o svarbu kovos menas "Capoeira" ir daug dvasinių filialus turi savo kilmę Afrikos tradicijomis.

Be to, Rio de Žaneiras turi didelius turtus tradicinės nacionalinės virtuvės su šaknimis į kultūros įvairių sluoksnių.


Vyriausybė aktyviai užsiima palengvinti Cariocas 'tvirtus santykius su aplinka, ir užtikrinti, kad būtų išsaugotas kultūros paveldas - tiek švietimo kampanijos ir moderni infrastruktūra yra dalis pastangų, nukreiptų į gerinant ir skatinant sveiką gyvenimo būdą.


Pastaraisiais metais viešosios įstaigos įgyvendino kūrybinį įvairių programų didinti sąmoningumą, motyvaciją, skatinti sveiką ir teigiamą gyvenimo būdą.

Kaip gyvenimo būdas yra daugelio sutampanti veiksnių, įskaitant sveiko maisto vartojimo rezultatas, nacionalinė vyriausybė išleido mitybos rekomendacijų rinkinį, siūlanti šalavijas patarimų, ką valgyti, kad geriausias būdas pasiruošti patiekalų, ir kaip geriausiai patinka.

Gairės pasisako už natūralių ingredientų naudojimo, pramonės perdirbimo vengimas, o bendra kulinarijos kultūrą, kur šeimos pirkti auginimas, maistą ir mėgautis maistu kartu - Šis naujoviškas požiūris neatsiejamos gyvenimo būdą kartu su dieta ir sveikas gyvenimo, iš Carioca kertinis akmuo Gyvenimo būdas.

Rio de Žaneirasvalstybinė valdžia paprastai remia reklamos kampanijas, taip pat nemokamų lauko sporto salėse ir plataus masto varžybose ir veiklą visoje miesto įvairovė, pabrėžiant įvairias spalvingas natūralių erdvių ir dirbtinėmis struktūromis laisvai prieinama visiems Cariocas.

Įspūdingi miesto mastu dviračių takai buvo pastatytas, taip pat naujos skate parkai, demokratizuoti prieigą prie viešųjų erdvių ir skatinti įvairias sveikatingumo veikla - Dauguma paplūdimių yra Rio de Žaneiras yra įrengta su mažais salėse laisvai naudoti, o daugelis rajonų per miestą yra namo viešojo ir šiuolaikinių atviru dangumi salėse pagyvenusiems žmonėms.

Įrašyta į į miesto remiamą dviračių takai, privačios įmonės padarė prieinamas viešąsias dviračius, kurie gali būti nuomojamos ir išlaipino labai lengvai per Rio de Žaneiras, toliau skatinti aktyvų gyvenimo būdą ir erdvių demokratizaciją.

Nepriklausomų įmonių skaičius mokoma ir grupės veiklą, suvokti Cariocas noro užsiimti su jų aplinka ir pasidalinti savo patirtimi vienas su kitu.

Šokių, Muzika, Maisto gaminimas, kovos menas ir banglenčių pamokos veikti kaip skverbiasi į turtingą ir gyvą istorijos ir pridedant asmens repertuaro būdu.

Miesto blizgantis gamtos aukas, kartu su savo nuolatiniu antplūdžio praktikos iš viso pasaulio, kurie sudarė turtingą gobelenas kultūros tradicijas ir savitumą; leidžianti platų Carioca gyvenimo būdo, kad, nors iš pažiūros skirtingi, visi švęsti meilę gyvenimui ir kitų svarbą.