PARTNERYSTĖS

Platus rėmimo ir reklamos partnerystės yra prieinami, nuo paprastų reklaminių antraščių papildyti svetainės tekstinę ir fotografijos turinį, kad kelių puslapių teminiai straipsniai. Kitos galimybės apima daugiau kaip pusė puslapio, visą puslapį ir dukart lange, taip pat unikalūs ir novatoriški reklamos derinius.

Rio de Žaneiras logotipai 1

 


Metų profesinę atsidavimas lėmė portale I LOVE RIO, darbą, kad atranda Rio de Žaneiras, miestą ir valstybę, per tūkstančius puslapių turizmo, kultūros, istorijos ir socialinės informacijos, kartu su tūkstančiais išskirtinių fotografijų Itin meninio lygio.


 Rio de Žaneiras logotipai 2

 


Portalo novatoriškas struktūra ir dizainas, niekada padaryti anksčiau, bet kuris kitas miestas pasaulyje, yra turtingas turinio, kuris yra lengvai panaudoti, todėl aukščiausio lygio ir vertės plataus spektro tarptautinėms skaitytojų produkto.


Rio de Žaneiras logotipai 3

 


Vartotojai gali lengvai prieiti prie skirsniai per kompiuterius ir tablečių, suvokti unikalią filosofiją pateikimo ir dizaino kur logotipas, pranešimų ir interneto adresas "Aš myliu RIO" yra atskleista daugiau nei 50 kalbų.


 

Rio de Žaneiras logotipai 4

 


Pateikiama anglų kalba, ir tiesiogiai su Google išversti į daugelį kalbų skaitytojui, portalas yra orientuota visų pirma į tarptautinius vartotojų, todėl svetainėje vertingą priemonę, skirtą pasaulinės pateikimo nacionalinių ir tarptautinių prekinių ženklų tarp regionų ir rinkas.


 

Rio de Žaneiras logotipai 5

 


Remiantis išskirtinės reklamos filosofija, portalas siūlo erdvę pasirinktos skaičių rėmėjų ir dalyvių. Partneris prekinis ženklas yra aiškiai matomas ant kiekvienos iš puslapių turinio ir vaizdų rėmėjų skyriuje šimtai.


 

Rio de Žaneiras logotipai 6

 


Reklama normos skiriasi, taip pat atsižvelgiant į rėmėjų lygio teigiamą dalyvavimo pasaulinėje aplinkosaugos procese, matydami, kad vienas iš I LOVE RIO tikslų suteikia skirtumą tiems, kurie padaryti skirtumas pasaulyje.


 

Rio de Žaneiras logotipai 7

 


Rėmėjai kad pasidalinti I LOVE RIO viziją, ir remti tvarų ekonominį vystymąsi arba teigiamas socialines įmokas, gauti specialius tarifus ir apsvarstyti. I LOVE RIO: gera visiems.