Muzika

Įžymūs visoje už unikalų, energingas ir kultūriškai išsiplečiantis muzikos ji pagimdė pasaulyje, Rio de Žaneiras išlieka viena iš svarbiausių miestų plėtros ir sklaidos senų ir naujų žanrų.


I LOVE RIO tyrinėja svarbius epochas į miesto gilaus muzikinio istorijos, pademonstruotų seną ir naują talentą ir atskleisti informaciją apie klasikinių koncertų ir šou, festivalių ir švenčių visoje ritmų, pavyzdžiui, Samba, Forro, džiazo, Chorinho, maracatu, ir dar daugiau įvairovės.


Rio de Žaneiras nuotraukos

Gyvybiškai Svarbi Dalis Carioca Kultūros


Muzika yra esminė Carioca kultūros - kaip svarbiau, kaip paplūdimiai ir miškuose, kad palaimintų Rio de Žaneiras, muzikos Rio persmelkia kiekvieną gyvenimo aspektą mieste.

Kaip miestas, kuris gyvena, kvėpuoja ir juda muzikos, Rio de Žaneiras yra būdinga visame pasaulyje kaip šventovėje už širdies susitraukimai entuziastų ir kompozitorių - su religija, tapatumas, šventėms ir visą gyvenimo būdą, muzika randa naujų ritmų ir vaidmenis Mieste soul dieną ir naktį.

Tokia yra muzikos Rio svarbą, kad miesto valdžia nuolat organizuoja ir remia nemokamų koncertų ir festivalių: iki ir dar atlikėjus, taip pat garsus brazilų ir tarptautinių žvaigždžių, nuolat žaisti miesto finansuoja renginius. Žvaigždžių, tokių kaip "The Rolling Stones", Rod Stewart, The Black Eyed Peas, Lenny Kravitz, David Guetta, Stevie Wonder ir Roberto Carlos visi atliekami nemokamų koncertų apie Copacabana ar Ipanema Beach - surinkti minias ir mėgautis įspūdingas sėkmę. Kiekvienas Naujųjų Metų išvakarės, iš nemokamų koncertų įvairovė yra organizuojamas keliose vietose visoje Rio de Žaneiras, sveikindamas tiek atlikėjus ir publiką iš viso pasaulio.


Vietos, nacionaliniu arba tarptautinių dainininkų ir muzikantų, visada skiriama daug pagarbos ir dėmesio - keletas svarbių gatvių, būdus ir parkai, esantys Rio de Žaneiras yra pavadintas po Carioca muzikos lyderių, kurie labai vertinamas kaip legendomis ir įkvėpimo.


Antonio Carlos Jobim, rašytojas "Garota de Ipanema", galbūt labiausiai pasaulyje žinomų dainų sudaryto mieste, gerbė pasveikinti kiekvieną lankytoją ir iš Rio de Žaneiras teritorijoje, vietinis tarptautinis oro uostas yra pavadinta jo vardu. Vienas iš labiausiai tradicinių gatvių orientyras rajone Ipanema pavadintas garbei Vinícius de Moraes, bendrai autorius tos pačios dainos.

Dainos apkabino ir dainavo gatvėje, kartu su artimąja automobilį, ar daugelio karaoke barai, kad pipirų miestą. Tai nėra retas liudininkai mažą minią staiga dainuoti ar šokti populiari daina tik dėl jo malonumo, bare, paplūdimyje ar mugėje.


Panašiai, ką Rio de Žaneiro paplūdimiai padaryti, muzika Rio de Žaneirasdažnai tiltai tarp amžiaus ir klasių atotrūkis - karnavalas metu, Samba yra aiškus socialinio ekvalaizeris, o ištisus metus dažnai jaunų ir pagyvenusių žmonių dainuoti ir šokti su tuo pačiu ritmu dainos, tose pačiose vietose.


Cariocas myliu muziką ir mylėti savo miestą - kaip rezultatas, daugelis iš daugelio pop dainas dainos, Samba ir bosanovos kompozicijos yra apie Rio de Žaneiras, ar jų meilės Marvelous City. Vaidino daugelyje mylinčių būdais, Rio de Žaneiras buvo ir toliau bus, labiausiai švenčiama Carioca mūza.

Datuojamas XIX amžiaus pabaigoje, labiausiai žinomas ritmas gimė Rio de Žaneirasyra Samba, dar labiau populiarus tarptautiniu mastu pripažintų karnavalo šventėms. Tačiau jazzy Bossa Nova buvo taip pat sukūrė į miestą ir gavo daug tarptautinio dėmesio, nes 1962 hito "Garota de Ipanema". Vėliau, Funk Carioca, gimęs Rio Favela 1980-aisiais, tapo svarbus ir populiarus išraiška vietos kultūrą.

Samba yra puikus perlas muzikos lobis Carioca žmonių, tačiau tai ne vienintelis - kitų mišinių ir melodijų įvairovė Pagyvinkite į platų jausmų ir apibūdinti įtaigus puses šio temperamentingas miesto asmenybę.

Karnavalas yra Samba laiką ir Samba yra Karnavalas balsas - dar, tai neabejotinai tune yra rasti aplink miestą ištisus metus. Samba yra Brazilijos nacionalinės garso, ir jis išplėtojo į daugelį kitų ritmų ir muzikos išraiškos, pavyzdžiui, "Samba padaryti Breque," Samba su labai konkrečiu tempu, kur dainininkė gali pateikti naują pobūdį, padaryti trumpą humoro monologą arba deklamuoti pranešimą į kompozicijos kontekste. Samba versija baladė, su šokio ir džiaugsmingą Tvist į romantiškų dainų tekstai, yra Samba Canção ", kuris tapo gana populiarus aplink 1950-aisiais ir surinko daugybę šalininkų, tiek gamintojams, tiek vartotojams, rezultatas. Jis taip pat yra nurodyta kaip metų vidurio Samba, nes jis dažniausiai randami ne karnavalo sezoną.

Gimė nuo palaidų mišinį tarp džiazo ir minkštesnė Samba ritmas, Bossa Nova Portretų Carioca kūrimas, kuris įkvėpė tūkstančius atlikėjų visame pasaulyje, ir su poveikiu, kuris ir toliau iki šios dienos.

Tyliau ir sudėtingas, pati vardas reiškia "naujas specialus būdas kurti muziką" kaip "Bossa" yra iš Carioca būdu kriterijaus ir "Nova" rodo, renovacijos ir raidą. Tai kaip João Gilberto, Tomas Jobim Vinícius de Moraes, tarp daugelio kitų žvaigždžių ir muzikos genijų, sukurtų 1950-ųjų ritmo, kad būtų atlikti jausmas dar nežinomas pasauliui.

Du sukiniai rekordinio yra pakankamai žodžių "Bossa Nova" ateiti teka nuo vieno širdis į vieną ausis - tai poveikis, kad šis konkretus žanras turi tiems, kurie jaučia, kad, kaip ritmas gali sušvelninti visas briaunas ir stebuklingai vieta in džiaugsmo, šilumos ir spalvos žemės auditorija: Copacabana.


Tauriųjų garsai šeimos, draugų, džiaugsmingai susibūrimai ir savaiminių Šalių, kurioms Rio de Žaneiras yra žinomas, gali būti tapatinama su Pagode, labai gerai patiko ir palaiko muzikos stiliaus, kuris vienija ir plečia visas mylimiausių charakteristikas Samba - ritmas ir žodžiai, kurių jausmas ir galimybė įtraukti mažas ir dideles minias į vieną aistringą dainą.


Būdamas komunikabilumas vienas iš svarbiausių kultūros bruožų Carioca žmonių, kai jis ateina į naudojasi muzikos visi prisijungia prie vakarėlį, ar tai daro, tai ar dainuoti: Rio grupinio pobūdžio muzikos yra svarbiausia kaip pati ritmas.

Moderni plakimas mažėjančia tvarka nuo Favelas ir perimti radijo stočių ir naktinių klubų yra Funk Carioca, kartais tiesiog pavadintas "Funk". Tai plakimas apima ciklinius komponentus iš elektronikos, Samba, Hip-hop'as ir Rap. Tai labai populiarus jaunosios minios dėka intriguojantis dainų ir garsių atlikėjų, taip pat į mišinių sukurtų DJ, kad apjungiančių šį žanrą su kitais atstovais šokių muzikos pasaulyje.


Rio de Žaneiras gyvena daugiau nei 160 seniūnijų, ir, žinoma, daugelis sukūrė aiškią muzikinę tapatybę - tai yra, kalbant apie įmones, populiarios vietos ritmų, arba abu.


Kai rajonai itin daug būgnų, pavyzdžiui, Lapa, bohemos miesto centre, kur kai kurie iš geriausių neformalių restoranų ir barų randami. Daugelis Cariocas ir lankytojai pasirinkti Lapa prisijungti prie šokių įdomus ir mėgaujasi Rio anketa malonumų. Šiuo orientyras miesto dalyje yra kai kurie iš labiausiai žinomų ir tradicinių įmonėse, kuriose Samba gyvena, ir kur kiekvienas gauna įgėlimų šokių bičių.

Kiti mikrorajonai sutelkti dėmesį į įvairių Ambiances ir stilių - Ipanema gyvena tradicinių bosanovos įstaigų skaičiaus, o Šeimininkas gyvena spektaklius kasdien. Taip pat Ipanema, yra keletas kultūros centrų ir parduotuvių, kur lankytojai gali rasti knygų, dokumentų ir relikvijų iš istorijos ir gyvenimo iš didžiausių rodiklių ir pati žanro.

Brazilijos muzikos pramonė yra savarankiškas: yra pakankamai muzikantai ir kompozitoriai į sceną gaminti kažką kiekvienam skonio publikai, kuri, atsižvelgiant į didelį Bendrijos ir įvairių žanrų, yra puikus pasiekimas. Tai taip pat priežastis, kodėl Brazilijos muzika yra taip gerai žinomas visame pasaulyje, ir kodėl jos kokybė yra toks didelis, o jo parašas taip neabejotinas.


Gyva muzika Rio de Žaneirasdar vienas didžiųjų miesto piktogramos, ir ji yra švenčiama kaip Sugar Loaf Mountain, Kristaus statula Atpirkėjo, arba juoda ir balta šaligatvio ir saulėtą Copacabana.


Koncertai ar didelio masto muzikinių renginių yra tik dalis miesto muzikos kraštovaizdžio - ar jis skirtas švenčia etapo, nacionaliniu arba vietos atostogų pradžią, skanduodami už futbolo komandos pergalę arba religinių švenčių, Cariocas mielai prisijungs prie savo širdis ir balsai savaiminių choras.

Muzika Rio yra pagrindinė dalis Carioca tapatybės - suprasti tai leidžia lankytojas geriau suprasti miesto gyvenimą, ir sukurti gilesnį ryšį su vietos gyventojais. Žinant šiek tiek apie Rio de Žaneiras muzikinės kultūros ir paveldo gaus didžiausią, šiltų šypsena iš bet Carioca.