Rio de Žaneiras Valstybinis

Pripažindamos, kad svarbu ir sinergetinį ryšį tarp kapitalo ir miestų, kad dot valstybę dešimtys, I LOVE RIO suteikia akis atveriantis informacijos apie vietos, rajonų ir bendruomenių, kurios nepatenka į garsaus kapitalo valstybei.


Visi plyšiuose ir kampų valstybės yra ištirta paslėptų kultūros, gastronomijos ir socialinių brangakmenių veikla. Interneto svetainė tyrinėja istorinę raidą ir gražūs peizažai daugelio unikalių regionuose, atskleisti svarbų vaidmenį, kurį kiekvienas bendrą audinio valstybės vaidina.


Rio de Žaneiras nuotraukos

Kolonialinė istorija ir įspūdingas Gamta


Dėl televizijos, filmų, ir kelionių žurnaluose daugelis keliautojų turėti tai, ką visame pasaulyje garsaus miestas Rio de Žaneiras yra apie Idėja: nepakartojamą statula Kristaus Atpirkėjo buvo vienas iš labiausiai iconic atstovybių Rio ir Brazilijoje beveik šimtmetį. Rio de Žaneiro sambos, Futbolas, paplūdimiai, ir karnavalas šventėms buvę žiniasklaidoje dešimtmečius.

Už tai, kas jau žinomų, yra daug daugiau žinoti ir patirtis aplinkinių vietovių - regione, kuris vis dar nėra plačiai žinomas ne Brazilijoje. Rio de Žaneiro, kaip miestas dažniau minimas, yra valstybės tuo pačiu pavadinimu, Valstybinė Rio de Žaneiras - namo į gamtos ir kultūros objektų, gražių paplūdimių, kalnų ir žalių gamtos draustinių turtus.

Yra 26 federalinių žemių Brazilijoje, 27 iš viso su federalinės apygardos šalies sostinėje Brazilija. Rio de Žaneiro Valstybinis ribojasi Minas Gerais, Espírito Santo, San Paulas narių ir Atlanto vandenyną.


Aplink sostinės, kiekvienas iš Rio de Žaneirasnarės regionas yra namo į vietas dideliu turizmo ir kultūros interesų įvairovė. Nors kai kurie regionai yra namo į neatrastų salų ir slaptųjų paplūdimiai, kiti regionai vitrina šimtametes tradicijas ir kolonijinės architektūros. Kitos dalys narėje yra aukštai kalnuose arba apsupta miškų, ir nors visi skirtingi, visi narės regionai, siūlome nepakartojamą Brazilijos svetingumą.


Rio de Žaneiro Valstybinis yra padalintas į aštuonis regionus - Região Metropolitana, Região Serrana, Região Norte Fluminense, Região Sul Fluminense, Região Noroeste Fluminense, Região Das Baixadas Litorâneas, Região Medio Paraíba ir spalvingas Região Costa Verde.

Įsikūręs Região Metropolitana, Niterói sėdi Guanabaros įlanka tiesiog priešais Rio de Janeiro mieste, su maždaug 10 kilometrų atstumas tarp dviejų. Niterói gyvena daug įvairių kultūros ir gamtos vertybės, iš kurių kai kurie yra tikrai įspūdingas, lengvai prieinama iš Rio de Janeiro mieste ir neturėtų būti praleisti. Įkurta araribóia A Tupi-gvaranių vyriausiasis kurie padėjo Portugalijos atstumti Prancūzijos užpuolikai, tai vienintelė Brazilijos miestas buvo įsteigta vietinis lyderis.

Toliau nuo Rio de Janeiro mieste, labiausiai turistų susidomėjimą regionai valstybės yra sala turtingas Costa Verde (žalias krantas), The Região Das Baixadas Litorâneas, taip pat žinomas kaip Costa do Sol (pakrantė The Sun ") namų paplūdimiai ir ežerai, ir Região Serrana (kalnuoti regionai) atsižvelgiant į valstybės, namų žaliųjų kalvų, kalnų, miškų interjerą.

Costa Verde pavadinimas atspindi jos gausu atogrąžų miškai, o Costa do Sol buvo taip pavadintas, nes iš daugelio pasaulinės klasės paplūdimių regione. Žalioji pakrantė yra namo orientyras vietas, pavyzdžiui, Ilha Grande, Paraty, ir Angra dos Reis, su gražiais ekologinių valstybinių parkų, tokių kaip Parque Nacional da Serra da Bocaina. Costa Verde rodo daug elementų iš Brazilijos pobūdžio visiška priešingybė viena su kita grožį, turintys vienos pusės vandenynas ir tiesiogiai susiduria su jį neįtikėtinai sodrus miškingas kalnus.

Angra dos Reis yra žinomas dėl savo gražių paplūdimių ir daugelio salų, pipirų krištolo vandenis, nuo apleido paplūdimio idylls iki sudėtingų sričių plėtrai. Garsiausios ir švenčiama iš jų yra Ilha Grande, arba "Big Island", kai vaizdingi paplūdimiai atitinka sodrus Atlanto mišką ir padėjo atgal barai, restoranai ir kavinės. Lankytojai gali mėgautis valtis ir jachtų išvykas regione ir stebėti įvairių jūrų gyvenimą. Angra dos Reis pati objektai yra istorinis centras, kolonijinės namus, vienuolynais, bažnyčiomis ir žavinga restoranai.

Nuostabus kolonijinio miestas Paraty yra laiko kelionės patirtis: daugiau nei 400 metų istoriją ir graži architektūra nestled jo akmenimis gatvelės, ji gyvena kai kurie iš labiausiai nesugadintas ir idiliškas paplūdimių narėje, įskaitant Trindade paplūdimys ir Sono paplūdimys su skaidriu vandenyse idealiai tinka plaukioti ir snorkeling. Taip pat yra puikūs kriokliai nedidelis atstumas nuo pagrindinės miesto.


Costa do Sol, su jos daugiau nei 100 kilometrų paplūdimių, taip pat žinomas kaip Região dos Lagos, ar regiono ežerų, po daug ežerų ir lagūnų rasti ten. Čia rami Cabo Frio, nuošalus Arraial do Cabo, vis prašmatnus Buzios ir Brazilijos banglenčių kapitalas Saquarema yra tik keletas iš daugelio puikių vietų siūlo neįtikėtiną paplūdimiai, vaizdingos vistas ir fantastinių naktinio.


Žinomas kaip Brazilijos sostinėje naršyti, Saquarema yra apie 100 km nuo Rio de Žaneiro. Šis regionas buvo iš pradžių gyveno vietinių Tamoio genčių žvejų, kurie specializuojasi moliuskų, lengva rasti, nes šios pakrantės zonoje geografija. Čia yra 60km iš pakrantės ištirti ir 12 paplūdimiai naršymas entuziastai rinktis.

Araruama yra didžiausias miestelis Região dos Lagos, namo energingas komercijos, besiplečianti vaidmuo valstybės gyvenime, o famoust Araruama ežeras, lagūnos idealiai tinka burlenčių. Taip pat Araruama yra gražus ir vis dar paslaptis Praia Seca, ilgas baltas smėlio paplūdimys vis labiau populiarus tarp tų, kurie naudojasi neišvystyta, gamtos paplūdimiai ir vis dar nori likti arti Rio de Janeiro mieste.

Cabo Frio, įsikūręs maždaug dviejų valandų iš Rio de Žaneiro miesto, garsėja savo vandenyno paplūdimiai, baltos kopos ir istoriškai reikšmingą Fort 'Forte de São Matheus ". Jis yra populiarus grupę salų tiems suvedžiotas įdomybes ir pakabukai mažų žvejų kaimelių, kur galima įsigyti platų gardžių jūros gėrybių, taip pat užsiima gerai mylėjo anksčiau laiko mėgėjų arba profesionalių žvejyba. Cabo Frio taip pat yra vienas iš svarbiausių miestų paplūdimio mados šalyje.

Rio das Ostras pasigirti ilgio ruožas švarioje, ramioje pakrantėje, sudaryta iš 15 kerintis paplūdimiai, idealiai tinka banglentininkams. Lankytojai mėgautis platų barų, restoranų ir kioskuose, kurie siūlo skanius vietinės virtuvės, taip pat lagūnas, parkų ir rezervatų, kuriuose yra daug faunos bei floros apsaugos. Miestas taip pat gauna švenčiama kasmet džiazo festivalis.

Arraial do Cabo siūlo kai kurie iš geriausių nardymo vietų Brazilija praplauti nardymo laivai išvyksta paplūdimiai idealiai tinka vadovaujasi povandeniniai žvejybos nuotykius naršyti. Reserva Extrativista Marinha de Arraial do Cabo (Gavybos Jūros rezervatas Arraial do Cabo) yra stulbinantis ekologinis plotas regione, gyvena tradicinėmis žvejų bendruomenėms.

Išgarsintas nuo 70-ųjų prancūzų aktorė Brigitte Bardot, Būtina apsilankymas hotspot ir žaidimų aikštelė, skirta pasiturinčių yra švenčiama Armação dos Búzios, paprastai vadinamas tiesiog "Búzios. Su gražiais paplūdimiais ir puikus naktinis gyvenimas tai yra madinga paplūdimio miesto dienos, pritraukti platų Cariocas ir tarptautinių lankytojų į savo vaizdingos pakrantės. Signalas skamba ir elegantiškas naktinis pasigirti eklektiškas asortimentą barų, restoranų ir klubų priėmimo Búzios ideali vieta spalvingi pabėgimas.

Macaé yra viena iš labiausiai klestinčių rajonų Rio de Žaneiras, gauti aukšto lygio verslo turizmo, kaip jos jūros naftos pramonės rezultatas. Štabas tai kas dvejus metus Brazilija Užsieninės konferenciją naftos ir dujų, kurios suburia apie 800 dalyvių. Miestas taip pat turi sritys dideliu gamtos grožį, įskaitant paplūdimius, nacionalinių parkų, salų, pakrančių lagūnas, kalnai, kriokliai ir gamtos draustinius.


Região Serrana, yra kalnuotoje vietovėje gyvena istoriškai svarbaus miesto Petropolis, vienu metu sostinėje Rio de Žaneiro valstija, ir žavinga Nova Friburgo. Região Serrana siūlo keliautojams į Serra dos Órgãos kalnų didybę, ir dėl jo vidutinio klimato, ši sritis pritraukia daug lankytojų ištisus metus.


Petrópolis, vienas iš populiariausių ir nuostabiu kalnų vietovėse Rio narėje, yra endearingly vadinama "Imperial City", nes monarchas Dom Pedro II tapo jo namo. Jis apsuptas sodrus Atlanto miškų ir impulsų su meno, muzikos, šokių, kultūros ir tradicijų.

Teresopolis, glūdintis ant įspūdingo kalnų, lankydavosi jos šviežios, vėsaus oro ir gražių gamtos parkų, gausu įvairių augalų, gyvūnų ir spyruoklių. Saldus amatų, drabužių ir gastronomijos rinkoje taip pat vyksta kiekvieną savaitgalį.

Nova Friburgo, įrėmintas Atlanto miškas, siūlo turai asortimentą ir treks patirti kriokliai, kalnai, upeliai ir aplinkos atsargas. Jis taip pat yra mylimas dėl savo aukštos kokybės Pousadas, restoranų ir gastronomijos - įskaitant fondiu ir raclettes, ožkų sūrio, sausainiai ir namų šokolado.

Cachoeiras de Macacu pavadintas garbei daug gražių kriokliai (cachoeiras) regiono, ir uždirbo miestą antraštinę dalį "kurortinis miestas. Tai unikali vieta, įsikūręs Região Serrana mažiau nei 90km nuo sostinės. Miestelis su žodžiu "kriokliai" jos vardu asocijuojasi vaizdus ir pojūčius taikos ir ramybės.

Įsikūręs slėnyje kavos ", darnią kalnų miestelyje Miguel Pereira sėdi ne apie 618m aukštyje, ir yra apsuptas žalių kalnų Brazilijos interjerą. Miguel Pereira yra subalansuotas ir aukštos deguonies lygį, suteikiant jai nuostabų klimatą ištisus metus. Garsėja savo puikia klimato, šis miestas buvo paskelbta klimato kurortas, o dabar oficialiai laikomas 3 geriausias sąlygas pasaulyje, 2-asis geriausias Brazilijoje, o į Rio de Žaneirą narėje geriausias.


Per Rio de Žaneiro narėje, Mata Atlantica tropinių ir subtropinių miškų knibžda biologinei įvairovei. Jos atstovas floros ir faunos rūšių padaryti Região Serrana vienas iš pačių įvairiausių planetoje.


Tiems, kurie ateis į Rio de Žaneirą ir nori patirti papildomą pusę regione, yra daug netoliese siūlančios pramogų asortimentą ir lengvai pasiekiamas už vienos dienos ekskursija arba savaitės pabaigoje.

Mažiau žinomi vietose, tokiose kaip "Rio das Ostras ir Cachoeiras de Macacu kriokliai yra puikių vietų aplankyti ir vis labiau ir labiau populiarus tiek Brazilijos ir tarptautinių svečius.

Rio turizmo pramonė nuolat vystosi ir yra esminis komponentas valstijos vaisingi ir tvaraus vystymosi. Yra daug įmonių, skirtų keliauti valstybės, kai kurios iš jų siūlo nuotykių ekskursijas, o kiti sutelkti dėmesį į gamtos ir aplinkos švietimo ar high-end paplūdimio pasilepinti. Siekiant užtikrinti, kad turizmo pramonei funkcijos kooperatyvas ir efektyviausiu būdu, daugelis viešosios įstaigos prižiūri svarbų verslo infrastruktūrą, siekiant palengvinti sąveiką tarp įmonių ir skatinti ekspoziciją.