Sporto

Cariocas patinka sportuoti - nuo futbolo paragliding, ir viskas tarp. Kiekvienas paplūdimys, miško ir vandens telkinio Rio de Žaneirasliudija tai, kad Cariocas šiuo metu išliekantį meilės romaną su sporto ir sveikatingumo viduryje.


I LOVE RIO tyrinėja sporto Poilsis kalnų, paplūdimiai, jūra ir oru, teikti konsultacijas ir patarimus apie tai, kaip įsitraukti, taip pat įdomių istorijų ir naudingų patarimų. Profesionalūs ir lankytinos sporto taikoma kartu su šiuolaikinėmis tendencijomis, pavyzdžiui, anglies dulkių pamušalas ir stovimos vietos irklas, taip pat informacija apie žygius, klasių, vietos komandos, sporto salėse ir konkurencingas renginiuose.


Rio de Žaneiras nuotraukos

Pačių įvairiausių Sporto salė Pasaulyje


Būdamas saulėta miesto palaimino šiltas klimatas, Rio de Žaneiras yra puiki vieta, nes žmonės yra atkreipiamas į gatves iki optimalios temperatūros plėtoti tvirtą sporto kultūrą. Saulėtų dienų, šilumos ir mėlyna horizontai sukūrė intensyviai lauko kultūrą, kur sportas ir veikla atlieka svarbų vaidmenį kasdieniame gyvenime mieste.


Paplūdimiai maudynėms, miškai pėsčiųjų ir kalnų laipiojimo viena didžiausių, labiausiai įdomus, pačių įvairiausių, lauko sporto salėse visame pasaulyje, kad Rio de Žaneiras. Sporto renginiai visame mieste yra idealus nustatymas Cariocas sujungti savo aistrą sportui su savo polinkį bendrauti ir grandiozinį spektaklį.


Įvairaus amžiaus žmonės rinkti palei daug paplūdimių, dieną ir naktį krantų, žaisti visą sporto Sort - surf, paplūdimio futbolas, tinklinį, pėdų salvė, gimnastika, Bėgimas, ir net pasverti kėlimo, tik pavadinimas kelias. Jaunimas mokosi futbolą visi kartu paplūdimių, o vyresnieji mėgautis nemokamai salėse ir pratybas klasių mandagumo miesto prefektūros.

Blue Waters pagyvinti per dieną, ir sužavės saulėlydžio - visada pasveikinti banglentininkams, kūno užpuolimus, plaukikų ir narai. Balto smėlio šimtą krantų jaustis kaip aksomas, kai žaidžia salvė paplūdimio salvė,, fresco kamuolio, paplūdimio futbolą ir Rio visų laikų mėgstamiausia sporto "altinha".

Žaliųjų miesto miškai gyvena gražūs kriokliai, mažuose ežeruose, ir takai, kertančios kai turtingiausių ekosistemų Žemė - turtinga floros, faunos ir nepamirštamų kampų Atlanto atogrąžų miškai. Ežerai ir tvenkiniai atspindi horizontai, ir yra nurodyta takais pagaminti tik dviračiais, čiuožyklos, Bėgimas, ir veikia - jokio kito minties nei pati momentu.

Uolėtos kalvos pakviesti roko alpinistai uždirbti privilegija vaizdu nuostabiu peizažai, salų ir unikalių perspektyvas žemiau miestą. Peaks toks atviras ir didelis, kad suteikti skrydžio pojūtį - į keliautojams, arba drąsus, kuris šokinėti ir pakabinti tūptinės šalia tropinių paukščių, kurie savo Rio dangaus.


Kaip viešojo ir demokratinės erdvės, Rio de Žaneiro paplūdimiai yra ideali vieta žmonėms, iš visų socialinių sluoksnių ir gebėjimų ateiti kartu ir mėgautis sporto Poilsis. Nenori tiesiog sėdėti ir pasideginti spindulius, dauguma Cariocas pasirinkti daugiau aktyvaus ir mobiliosios santykių su jų aplinka ir prisitaikė ir sukūrė įvairių sporto kurie yra puikus smėlio vietovės skaičių.


Vienas Sportas kuri grojo beveik kiekvieną paplūdimio Rio, nepriklausomai nuo jų dydžio ir demografinė, yra "Futebol de Areia" arba paplūdimio futbolas. Didesnėse paplūdimiai, pavyzdžiui, "Praia do Flamengo", ir tose srityse, Vakarų zona Rio, yra tinklai ir dalys smėlio, skirta poilsiui. Altinha, arba "tiek aukštas," yra žaidimas, kuriame kamuolys praėjo tarp ratą žaidėjų, naudojant pėdų, veršeliai, kelių, pečių ir galvos oro. Auksinė taisyklė - kad kamuolys lieka oro privalo visais laikais - skolina sportas jos pavadinimas.

Kitas švenčiama sportas Tinklinis ir teismai, galima rasti pamušalas paplūdimio beveik visi miesto paplūdimiai, kur profesionalai ir mėgėjai atvyksta į puikuotis ir patobulinti savo talentą.

Taip pat platus asortimentas vandens pagrindu sporto kurie Cariocas o lankytojai plūsta į Rio de Žaneiro krantų už. Plaukikai susirenka grupėmis masinės plaukia ir konkursuose, o banglentininkams ir kūno pasienyje imtis brazdas, švarių vandenų Bara da Tižuka kaimynystėje ir už jos ribų į netoliese Recreio - taip pat madinga paplūdimiai Copacabana, Ipanema rajonų ir Leblon.

Šiuo metu stovimos irklas yra madingas vandens poilsio Rio: sportas, kuris apima stovint ant lentos, o naudojant irklas tūptinės per bangas. Veiklos siūlo ramią pratimą kartu su unikaliu vaizdu į natūralų kraštovaizdį, lengvai praktikuoti ir malonus ežerų ir lagūnų.

Nebėra susijęs su macho ir sukilėlių kultūros 70s ir 80s, standartinis Surf tebėra svarbi dalis Rio kontrkultūros - ir augo didelį šių dėl spalvingas paplūdimiai prarytos miestą. Vietos banglenčių grupės skirti laiko ir pastangų, kad sukurtų konkursus suburti kartu nacionalines ir tarptautines naršyti čempionais palei Rio de Žaneiro žinomų paplūdimiai.


Paplūdimiai yra viena iš Rio de Žaneiro pagrindinės turizmo atrakcija, ir vietiniai padaryti didelį jų naudojimą. Tačiau futbolas yra didžiausias po visų bendrojo Carioca sporto kultūrą - giliai įsišaknijęs žmonių sąmonėje, ji išaugo būti kasdienio gyvenimo dalis. Tai bene labiausiai vertinama Sportas Brazilijoje, Rio de Žaneiras yra ne išimtis.


Futbolas turi ypatingą savybę įveikti socialinius skirtumus, ir gali būti žaidžiamas bet kur - galbūt priežastis, kodėl jis tapo toks populiarus visame pasaulyje, kaip tai padarė. Tiesą sakant, Favela, kiek prabangių rajonų, pagrindiniai sporto renginiai sukasi aplink jį.

Futbolas buvo didžioji dalis Brazilijos kultūros nuo jo perėjimo iš Anglijos 1894 metais taip pat yra dalis už šios sporto šakos populiarumas ir paplitimas priežastis yra tai, kad ji yra labai prieinamos, ir gali būti žaidžiamas ant įvairių vietovių. Cariocas gali būti vertinamas galandimo savo įgūdžius su kamuoliu visoje miesto, iš savo smėlio paplūdimiai su Vingiuotos takai, iš Favela.

Rio gyvena kai kurie iš labiausiai žinomų ir remiamų futbolo komandų Brazilija, kurios žaidimai yra patalpinta Portretų Maracana stadione ištisus metus.

Yra keletas čempionatų, kad Cariocas laikytis, turintys aistringai aljansus su įvairiomis komandomis. Į "Campeonato de Futebol Carioca" arba Carioca futbolo čempionatas, yra Rio de Žaneiras Valstybinė konkurencijos, kuri egzistavo po vienu vaizdu ar kitu nuo 1906 Labiausiai populiarus ir sėkmingas komandos yra Flamengo, Botafogo, Vasco ir Fluminense.

Svarbiausias Nacionalinės taurės vadinamas "Campeonato Brazilų", arba Brazilijos čempionatas, populiariai žinomas kaip "Brasileirão", kuris buvo sukurtas 1959 metais ir turi keturis padalinius. Į "Copa do Brasil", arba Brazilijos taurė, buvo įkurta 1989 metais ir turi didesnį skaičių komandų, atstovaujančių daugiau skerspjūvį valstybių šalyje. Čempionų abiejų šių nacionalinių konkursų garantuojamas į neatidėliotino "Copa Libertadores da América", arba Laisvė taurė Amerikoje.

Futbolas Paplūdimys variantas lieka ypač populiarus, su miesto tarnauja kaip gražus užkulisiuose daugelio tarptautinių konkursų.


Rio nuostabiai įvairi topografija ir kraštovaizdžio skolina pati į platų sporto veikla. Miškai ir kalnai siūlo puikias galimybes pėsčiųjų, laipiojimo ir ištvermės sportui.


Kartu parkų, ypač ant "Aterro de Flamengo" arba Flamengo Park, mases bėgikų, stora virvė vaikštynės, svorio langai, riedutininkams ir dviratininkams renkasi lankstytis savo raumenis ir prakaitas toli dienos nuovargį. Konkurencingos veikia reguliariai rengiami visame mieste suburti didelius įsivaizduoja fitneso entuziastai.

Capoeira yra meno forma ir sportas kuris sujungia kovos, šokį, muziką ir žaisti ir yra atliekama siekiant giedojimo ir mušamiesiems. Ji buvo sukurta pradžioje 16 amžiuje Brazilijos vergų afrikiečių paveldo, kaip maskavimo gesinimo metodus pasislėpę juos šokio judesiais būdu. 2014 pabaigoje jis buvo suteiktas JT kultūros paveldo statusą.

Privačios sporto salėse ir sporto klubai gausu, teikiant platų įrangos ir klasių patenkinti kiekvieno sporto skonį. Pats miestas skatina aktyvų gyvenimo būdą jos gyventojų, per reklamos kampanijas, pabrėžiant Rio vertę kaip tauriųjų priemonė išlikti sveikiems.

Dešimtys viešųjų sporto salėse pagyvenusių žmonių dedami per miestą daugelyje parkai, sodai ir net palei paplūdimius: vyriausybė investavo į sėkmingą sveikatos ir sporto iniciatyvas, kuriomis siekiama pagerinti gyventojų sveikatą, steigti laisvuosius lauko sporto salėse ir kūno svorį parkai ir bendruomenes, skatinti ir plėsti prieigą prie pramoginių sporto praktikoje.


Rio de Žaneiras yra didelis miestas, išplėsti per daugiau nei 4400 kvadratinių kilometrų pastatytas tiesiai šalia paplūdimio, su daugeliu lagūnos plotas, o šalia Pasakų kalvų, miškų ir uolų darinių - Taigi, tai nenuostabu, kad dviračiu yra tiek daug vertinama tarp Cariocas, o valstybė sukūrė daugiau nei 360 kilometrų miesto dviračių takai, iš kurių daugelis kirsti kai geidžiamiausių nuomonėmis miesto ir aplinkinių vietovių.


Kadangi kai kurios sporto šakos yra taip pat puikus žiūrėti, jie tampa svarbūs Turistiniai renginiai - tinklinis, jachta, autosportas, kovos menų, džiu-džitsu ir Capoeira visada pritraukti Cariocas ir svečius dėmesio.


Šiandien Rio de Žaneiras yra laikoma viena iš sporto pasaulio sostinių - žaisti priimančiosios tarptautinės sporto varžybų lionesses, taip pat teikti dirvą nesibaigiančio srauto renginius ir veiklą.


Norėdami patvirtinti Rio de Žaneiro įsipareigojimą Sportas ir grūdinimasis, miestas suvaidino nepamirštamą priimančiosios į Pasaulio taurės 2014 ir buvo pasirinkta kaip už labai prestižinių olimpinėse žaidynėse 2016 m scenoje Miestas talpinamas metinę Rio Sportas šou, už sporto įrangos mugė, paslaugos, sporto salėse ir klubuose.

2015, Valstybės surengė sporto renginius įamžinti Rio de Žaneiro 450 gyvavimo metus, įskaitant ilgiems numerį ir galimybę eksperimentuoti 14 skirtingų sporto ir laisvalaikio renginių visoje kranto tarp įvairių Leme ir Recreio dos Bandeirantes distrcits.

Kiekvienais metais, miestas taip pat rengia Pasaulio čempionatas Capoeira, kuri gauna naudos iš septyniolikos šalių dalyvavimo. Konkursas siūlo Capoeira menininkams galimybę parodyti savo talentą platesnei auditorijai, ir gauti labai prašoma po tarptautinio pripažinimo.

Į "Desafio da Paz" (Taikos iššūkis) yra sporto renginius, kurie vyksta Rio labiausiai garsių Favela skersgatvių, surengė pasaulinio garso Grupo Kultūros Afroreggae (Afroreggae Kultūros grupė).


Desafio da Paz tapo branginamų dalis miesto sporto kalendoriuje, talpinimas įvairius renginius bendruomenėse visoje metropolinės zonos. Pamatinių projektą yra noras skatinti taiką ir kultūros bei sporto vaisius, kad rami socialinė aplinka pasiūlymus.


Populiariausios sporto poilsio kuris yra kilęs iš Favela yra aitvaras plaukioja. Jauni ir seni gyventojai daug metų praleido tobulesnis statant aitvarus ir vykdant konkursus danguje meną.

Rio de Žaneiras yra saulėtas ir šiltas, natūraliai kviesdamas eiti ir sportuoti - pakviesti miesto tęsiasi visame pasaulyje visiems, kurie nori žaisti.