Turizmas

Turizmas Informacija ir patarimai apie kai turus, Žygiai, šuolis, ir mažai žinomi brangenybės aplink miestą yra nustatytos plikas lankytojams miestą. I LOVE RIO duoda išsamius ir specializuotus patarimus, kaip geriausiai mėgautis įvairiais kraštovaizdžiais - kalnai, paplūdimiai, parkai, ir dar daugiau. Nuo Perfect Photo galimybe, kad geriausias būdas praleisti lietingą dieną Rio de Žaneiras, taip pat klasių ir ekskursijos.


Kiek maži ir beveik nežinoma lobių Įžymūs orientyrai atrado ir pristatė. Išsami informacija apie tai, kaip pasiekti bet Rio dalį, arba kur rasti geriausius vadovus, siūloma visoje portale.


Rio de Žaneiras nuotraukos

Pasaulio Paveldo Svetainės


Pasaulio garsėja savo paplūdimiais, karnavalas, o Portretų statula Kristaus Atpirkėjo, Rio de Žaneiras yra miestas su turtinga istorija, kultūra, tradicijomis ir pobūdžio, kad bus gerai, nei yra visuotinai žinomas. Gorgeous krantus, monolitiniai kalnai, kriokliai, nepaliesti miestų miškai, salos, ir net ežerų visi gali rasti per Rio de Žaneiro miesto sienų.


Karinės fortai, gražios bažnyčios, muziejai, istoriniai pastatai ir kultūros centrai išsibarstę visoje rajonų giliai skiriasi vienas nuo kito, pasakykite apie miestą, kaip turtinga siela istoriją, nes ji yra grožio ir suteikti nepakartojamą papildymas į Rio įspūdingas gamtos.


Pavadinta UNESCO pasaulio paveldą ir paveldo 2012 metais, institucija suteikė pavadinimą į Rio de Žaneiraspripažinimo išskirtinio būdu miesto gamtiniai nustatymai sujungti su miesto kraštovaizdžio ir pripažįstant jos įvairios ir išskirtinio grožio.

Be pabrėžiant kelis vietinius orientyrus, pavyzdžiui, Kristaus statula, Copacabana paplūdimys, botanikos soduose, Tijuca Forest, ir karo fortai UNESCO taip pat pripažino, vykstantį meninio įkvėpimo, kad Rio de Žaneiras teikiama muzikantai, kraštovaizdžio, ir menininkų per metus.


Žymiausi orientyrai, esantys Rio esate Kristaus statula Atpirkėjo, o Sugar Loaf - iconic simbolių Rio de Žaneirasbeveik šimtmetį. Vis dėlto, miestas yra daug kitų pramogų, kad nors ir ne tokie garsūs, gali būti tik kaip nepamirštamas.


Pasaulio ikona Rio de Žaneiras, 30 metrų aukščio Kristaus statula stovi ant Corcovado kalno, į Tijuca Forest National Park. Lankytojai gali pasiekti per panoraminiai liftai statula ir aplankyti koplyčią, sudarytų paminklo pagrindo.

Visoje iš statula, tiesiai ant Guanabaros įlanka atidarymą ir auga beveik 400 metrų aukščio, Sugar Loaf kalnas yra vienas iš parašo vizijas Rio de Žaneiras. Šis puikus Rocky formavimas suteikia visiems lankytojams už kai kurių vaizdu ir patirties galimybę. Keliautojai gali tyrinėti savo monolitinius aukštumas ir lankytojai gali keliauti per funikulierių teisė į kalno viršūnę, už vieną iš labiausiai neįtikėtinas nuomonėmis žemyne, įskaitant oro vaizdu į Niterojis, Kristaus Atpirkėjo ir Kopakabanos paplūdimys mieste - dar vienas svarbus žymus objektas mieste.

Vienas iš labiausiai lankomų paplūdimių visame pasaulyje, Copacabana paplūdimys gyvena plataus pasiūlymas restoranų, barų, parduotuvių, mados parduotuvių, teatrų, galerijų ir parodos - su pagrindinis akcentas čia yra aiškus Blue Ocean ir visa veikla leidžia , pavyzdžiui, vandens ir paplūdimio sporto, Bėgimas, dviračių, ar tiesiog atsipalaiduoti ant smulkaus smėlio ir mėgautis vaizdais.

Netoliese Ipanema yra centras Rio Deluxe visatos - mylimi poetai, muzikantai ir milijonus lankytojų, tai kaimynystės yra namų į vieną iš pačių geriausių miesto paplūdimių pasaulyje ir kai kurie iš labiausiai žinomų ir spalvingi parduotuvių, parduotuvių vieta ir galerijos šalyje. Tai puiki vieta mėgautis vaizdais, pavyzdžiui, Morro Dois IRMÃOS kalno, turkis vandenyse ir gražaus paplūdimio lankytojai.

Įsikūręs vienoje iš labiausiai prieinamų ir turistinių vietovių Rio, Morro Dois Irmãos kalnų nėra dažnai lankėsi, bet siūlo puikus vaizdas į Ipanema ir Leblon o rajonų iš jo tiesiai priešais, koks Cagarras salos padaryti už labai Half- dienos kelionė ir siūlome unikalią vaizdas į miestą. Tai archipelagas, įsikūręs vos keli kilometrai nuo Ipanemos paplūdimio, yra puiki vieta apsilankyti į arti susidurti su gamta ir Brazilijos biologinės įvairovės paiešką. Kaip gyvūnijos prieglobstis, daugelio rūšių jūrų gyvūnų, iš vandens ar oro, galima pamatyti čia.


Šiandien daugiau kaip 1,6 milijono žmonių aplankyti Rio kasmet, ir nors turizmo Rio de Žaneirasklestėjo daugiau nei šimtą metų, kas traukia lankytojus į miestą išsivystė dramatiškai. Iš pradžių, Sugar Loaf nebuvo prieinamos funikulieriumi, Kristus statula neegzistavo ant Corcovado kalno ir paplūdimiai buvo vertinamas kaip pavojingas ir naudojama tik gydomosios vonios. Daiktai tikrai pasikeitė - dar, dar daug nuostabių vietų lieka beveik neištirta šiandienos lankytojams.


Žmonės iš viso pasaulio traukia ir žavi iki unikalios paplūdimiai, kalnai, parkai, kultūros ir gyvenimo būdo, kurie visi numatyta įkvėpimo daugelio formų meno, literatūros, poezijos ir muzikos.

Muziejai, galerijos, teatrai ir kt supa nepaprastai dramatiškos kraštovaizdžio, kur gamta atitinka miesto metropolį ir ryškus išradingumą Favela. Iš nakvynės namų ir butų masyvo padaryti vizitai patogiai ir įdomus, o transportavimo įvairių variantų leidžia lankytojams daug paprastų būdų, atrasti ir patirti miestą.


Nuo ant Rio de Žaneiro kalnuose galima imtis vaizdu į aplinkinių miesto peizažas ir fiksuoti savo tekstūros sąveiką - tarp kalnų ir jūros, miško ir miesto, aukštybinių efektingas ir klesti Favela - taip, kad sunku įsivaizduoti, nuo žemės.


Sugar Loaf, Corcovado ir Dois Irmãos yra vieni žymiausių šių šlaitų, o Pedra de Gavea siūlo šiek tiek daugiau energingų ekskursija vienodai suimti nuomonėmis.

Tijuca nacionalinis parkas yra viena iš didžiausių miestų miškai pasaulyje, esančių labai arti Rio širdį. Turtingas uolėtos kalvos ir mažų kalnų, ji siūlo maloniam šuolis palei stačiuose įtrūkimų ir paslėptų takai, todėl pauzės mėgautis krioklys ar puikūs egzotinių faunos, Jungle vynuogynų, išsikišusių uolienose ir būdingo gyvūniją. Iš jo kalnuotose viršūnių lankytojai gali pamatyti didelę plotis ir platybė miške, ir imtis vadovavimo panoramas iš žemiau miestą.

Rio turi išskirtinę gausa puikių žaliųjų platybes, įskaitant miesto parkuose, miškuose ir valstybiniuose parkuose. Kartu tarp Botafogo ir Centro pakrantėje yra sodrus žalia erdves vadinamas "Parque do Flamengo", arba Flamengo parkas. Dideli, egzotinių medžių linija kelią, kur žmonės gali būti rastas veikia, naudotis, čiuožyklos, dviračiu, pėsčiomis ar tiesiog atsipalaiduoti.

Dėl baisus medžių ir egzotiškų rūšių žuvimis, "Jardim Botanico", arba botanikos sodas, yra ideali vieta. Sukurta 1808 metais karališkosios šeimos daugiausia dėl gydymo ir medicinos augalų auginimo, sodo ir šiltnamiuose, dabar žaisti priimančioji įspūdingai įvairus pasirinkimas augalų - Rytų prieskoniai, pavyzdžiui, vanilės ir cinamono, daržovių iš Portugalijos ir Gvianos bei augaluose, medžiai ir kaktusai iš viso pasaulio.

Į "Parque Natural Municipal de Marapendi", arba Marapendi savivaldybės parkas, prieinama per Vakarų zona Rio, suteikia lankytojams su veiklos masyvo, įskaitant pėsčiųjų, iškylauti ir frolicking aikštelių. Į "Lagoa de Marapendi", arba Marapendi marios, įsikūręs Barra da Tijuca rajone yra daug gražių vaizdų, skaidrus vanduo ir paukščių ir laukinės gamtos masyvas. Lankytojai taip pat gali mėgautis vaizdingos kelionę laivu palei ežerą.

Garsiausios marių mieste yra "Lagoa Rodrigo de Freitas," taip pat žinomas kaip "širdyje Rio de Žaneiras." Tai ramus ežeras yra puiki vieta mėgautis miesto vaizdais, taip pat naudotis ir praktika visus vandens ir sausumos sporto rūšys. Nuo irklavimo, dviračiais, kelionėse, bėgiojimas ar praktikuojančių jogą ir saulės vonios, kelias aplink marias siūlo daug galimybių atsipalaiduoti ir dirbti, mėgautis paprastai šviežių ir šviesus dienas Rio.


Kaip brangų priminimas turtingą istoriją, kultūrą, ir evoliucija Rio de Žaneiras, karinių fortų skaičius praturtinti krantus ir miesto panorama, taip pat dešimtys bažnyčių ir paminklai išsimėtę visame dešimtys rajonuose.


Portretų ir tikrai unikalus katedra de São Sebastião do Rio de Žaneiras yra labai modernus ir kvapą pastatas namų prie Carioca žmonių tikėjimo ir lankytojų, kurie rasti savo stebuklinga dizainas, slaptus naudą meno ir saulės tūkstančių. Garsėja savo kūginės formos ir dažyto stiklo meno jo langus, išeinanti iš grindų iki lubų, sudarančiomis kryžių, šis architektūros perlas yra įsikūręs finansiniame miesto centre, miesto, kur ji atvėrė duris į pasaulį į 70-aisiais. Su nuolatinio kambaryje 20.000 žmonių, jis gali būti lengvai sugalvojo, kaip vieną iš didžiausių šventyklų Pietų Amerikoje.

Ne toli, tarp Copacabana ir Arpoadoro paplūdimiai stovi Copacabana fortas, drąsiai susiduria su Atlanto vandenynu. Pastatytas 1914 metais, šis ginkluotas bunkeris saugojo Rio krantus, kol išjungiama pakrančių gynybos 1987 metais, tačiau lankytojai dar gali grožėtis jos sienų ir Krupp patrankų, kad apgintų ją jėga. Šiandien ji yra naudojama kaip armijos istorijos muziejaus ir tai suteikia lankytojams gražus pastebėtus paplūdimių ir visai įlankoje, nes jo vieta buvo strategiškai pakėlė prižiūrėti su 360 ° matomumo plotui.

Gražus ir istoriškai reikšmingas "Parque Lage" ant nuo Jardim Botanico rajono pakraštyje yra pagrindinis istorinis įvykis iš Brazilijos kolonizacijos metu, ir gyvena gražiame sode. Ant žvilgsnio rūmai eksponatų sudėtingą grožį pradžioje 19 amžiaus architektūros, petys į petį su šiuolaikinio meno iš "Escola de Artes Visuais" The School of Visual Arts.


Rio de Žaneiras buvo pripažintas per pastaruosius dešimtmečius jo indėlį į meninio pasaulio. Tai iš dalies dėl vyriausybės investicijų į galerijas ir parodas visame mieste. Į "Museu de Arte do Rio", arba Rio dailės muziejus, buvo atidarytas 2013 metais ir vyksta puikūs parodas ir renginius ištisus metus. Į "Museu de Arte Moderna", arba Museum of Modern Art, taip pat "Centro Cultural Banco do Brasil", arba bankas Brazilija kultūros centras, taip pat suplanuoti tarptautiniu mastu pripažintų parodų ištisus metus.


Kitas Rio kultūros repertuarą aspektas yra teatras, ir plačiai dėkingi scenos meno. Į "Teatro Municipal", ar savivaldybės teatras ", yra viena iš ryškiausių miesto pastatų. Barokinio stiliaus 1909, tai pirmiausia rodo klasikinius koncertus, operas ir baletus, taip pat šiek tiek muzikinio teatro.


Rio naktinis gyvenimas yra visiškai unikalus ir priimti - sveikindamas į savo kartų žmonių visiems skoniams, fonas ir orientacijos. Ji yra užpildyta su aistra gyvenimui, laimės, energingas muzikos, spalvų spektro, ir blizgučiais.


Garsėja baltųjų lankų, žyminčių įėjimo į Rio bohemiška rajone ir gyvena ryškiai plytelėmis žingsnių, kad pakilti į Santa Teresa kaimynystėje, Lapa yra kaip niekas kitas vietą pasaulyje. Spalvingas prekystaliai pardavimo kokteiliai, alaus ir gatvės maisto pipirų takai, o keliai yra išklotos baruose išsikišančių gyvą, tradicinę muziką, pavyzdžiui, Samba, Forro ir Funk.

Stilingas ir sudėtingos įstaigos gali būti randamas Copacabana, Ipanema ir Leblon rajonų, o baruose ir aikštėse pipirų kiekvieną kaimynystėje, sukrutęs su laiminga muzikos ir kalenimas Rio gyventojų.


Kaip prieinamą nakvynė pramonė išsiplėtė Rio savininkai nenuilstamai dirbo, kad jų įmonių, žavus ir unikalus, kaip įmanoma. Jie linkę sukurti įdomų atmosfera, sustiprina bendrų barai, gyvenamųjų kambarių ir virtuvės bendrumo.


Taip pat yra nemažai prabangos turimų mieste. Kai kurie iš plushest viešbučių galima rasti madingų rajonų Copacabana, Ipanema ir Leblon, teikiant svečiams Gurmanams virtuvės, baseinai, barai, saunos ir masažo paslaugos.

The Landmark Copacabana Palace "yra Pietų Amerikos sąraše 5-žvaigždučių viešbučiai viršuje, ir tai tikrai turi pamatyti Rio de Žaneiras. Tai atvėrė duris į turistų iš viso pasaulio 1923 metais ir nuo tada jis pateikė kai kurie iš turtingiausių ir garsiausių lankytojus Carioca kapitalo, pavyzdžiui, Marilyn Monroe, Lady Diana ir Luciano Pavarotti, pavadinimas kelias.

Tiems apsilankymą Rio verslą, yra daug stilingų viešbučiai kuriamoje prekybos ir šiuolaikinio miesto rajone, Barra de Tijuca. Taip pat yra Malonus ir nebrangūs viešbučio galimybės punktyras aplink miesto centrą, ir rajonus, kurie supa jį, pavyzdžiui, Catete, Flamengo, ir Lapa.

Kitas malonus variantas yra buto nuoma. Su kelių labai sėkmingai on-line įmonės atvykimo, buvo beprecedentis bangą šioje atostogauja natūra. Keliautojai gali pasirinkti savo namus toli nuo namų iki išnuomojant visiškai dekoruoti ir jaukūs kambariai butų ir namų.


Visuomeninis transportas apvalios Rio de Žaneirastampa bet kurios miesto dalis lengvai prieinama. Autentiškas apsilankymas Rio nebūtų visiškai neatsižvelgiant važiuoti ant vieno iš greito jojimo autobusai. Arba metro yra greitas ir patikimas ir dalyvauja populiariausių turistinių rajonų į miestą.


Nuoma dviratį gali būti labai malonus variantas, ypač saulėtą dieną. Yra puikus dviračių takai palei visą pagrindinių ruožų paplūdimio Leblon, Ipanema, Copacabana, Leme, Botafogo ir Flamengo. Be to, keliai, kurie supa Rodrigo de Freitas lagūna, idealiai tinka puikūs ir vaizdingoje dviračių žygio.

Nesvarbu, ar tai greitas, eismo nemokamai važinėti visame mieste, arba ekskursijos ekskursija, kad parduotuvėje, įprasti taksi ir moto-taksi važiuoja keletas efektyviausių ir maloniam būdų gauti aplink miestą.

Jachtos ir sraigtasparniai pat siūlome įdomių būdų patirtį Rio smaragdas vandenyse ir vaizdingas salų ir gauti gražus ir unikaliu panoraminiu vaizdu į miesto peizažas. Rio pasigirti vienu iš labiausiai kvėpavimas ėmimas ir unikalių topografijų bet kurioje pasaulio mieste - kalnai, paplūdimiai, miškai ir aukštybinių pastatų meld į vienas kito atžvilgiu kaip įtaigus mados, siūlanti lankytojams kvapą gniaužiantys vaizdai iš beveik bet kokiu kampu, ir niekada geriau, nei iš aukščiau.